Odbiór ulicy Krasnobrodzkiej

W czwartek, 25 sierpnia br. dokonano odbioru ulicy Krasnobrodzkiej w Zamościu. W odbiorze wziął udział prezydent Zamościa Andrzej Wnuk, dyrekcja miejskiego Wydziału Inwestycji oraz dyrekcja Zarządu Dróg Grodzkich.

Ulica Krasnobrodzka została odebrana z uwagami wykonania oznakowania poziomego dla rowerzystów. W ramach budowy powstała jezdnia o długości ponad 580 metrów, obustronne chodniki, ścieżka rowerowa oraz 62 zjazdy na posesje. Zbudowano kanalizacje deszczową o długości ponad 78 metrów, kanalizację teleinformatyczną i zamontowano 8 słupów oświetleniowych.Wykonawcą prac jest Przedsiębiorstwo Robót Drogowych w Zamościu. Ich koszt to 1 640 651,12 zł brutto.

Ul. Krasnobrodzka to jedna z ulic, która została wykonana w ramach prezydenckiego programu budowy i przebudowy dróg w Zamościu. Po dokonaniu odbioru ulicy Krasnobrodzkiej prezydent Andrzej Wnuk wizytował pozostałe ulice m.in. (na ukończeniu) ul. Rolniczą, gdzie trwają końcowe prace porządkowe oraz ul. Zawiszy, która jest w trakcie budowy


Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *