Drugi dzień „Spotkań z historią” – spotkanie z Bogusławem Wołoszańskim

Drugi dzień „Spotkań z historią” to także karaoke z piosenką historyczną oraz spotkanie z Bogusławem Wołoszańskim, a tuż po nim na Rynku Wielkim plenerowa projekcja „Generała Nila”.

Wydarzeniem niezwykle popularnym okazały się także wieczory karaoke z piosenką historyczną – nowość tegorocznego festiwalu. Wspólne śpiewanie piosenek patriotycznych, historycznych i żołnierskich odbywa się w Ogródku Festiwalowym na Rynku Wodnym o godz. 19:30. Prowadzi je Klaudia Baca, uczestniczka The Voice of Poland. Prowadzenie programu  dla TVP HISTORIA – Anna Popek

Anna Popek rozmawiała również ze swoimi gośćmi  – Piotr Zawadzki  Stowarzyszenia Wszystko Gra w Zamościu, Prezesem Browaru w Zwierzyńcu, byłym Prezydentem Miasta Zamościa Marcinem Zamoyskim.

„Spotkania z historią” są już na półmetku. Przed publicznością jeszcze dwa dni festiwalowych wydarzeń a wśród nich najważniejsze – Gala Finałowa. Poznamy na niej tytuły filmów, które zdobędą statuetkę Zamość Perła Renesansu oraz Nagrodę Publiczności. Gala odbędzie się 15 sierpnia 2015 o godz. 20:00 na Rynku Wielkim w Zamościu. Gwiazdą wieczoru będzie zespół Brathanki. ( info CKF )

Zapraszamy do TVP HISTORIA

 

Fotorelacja Janek Cios

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *