3. Zamojski Festiwal Podróży „Eskapady Kresowe” – Rozpoczęty

W ramach 3. Zamojskiego Festiwalu Podróży „Eskapady Kresowe” w holu CKF Stylowy przed wejściem do sal kinowych została otwarta wystawa,, Elbrus „Góra Szczęścia” autorstwa Jana Ciosa. Wystawa prezentuje relację fotograficzną z wyprawy na najwyższy szczyt Kaukazu górę Elbrus zaliczany do KORONY ZIEMI, która odbyła się w dn 04-15/08/2017

3. Zamojski Festiwal Podróży „Eskapady Kresowe” rozpoczęty. O godz. 18 Jacek Podkościelny prezes Zamojskiego Towarzystwa Turystycznego i jeden z głównych organizatorów powitał licznie zebraną publiczność i oficjalnie otworzył Festiwal „Eskapady Kresowe”

Jako pierwsza prezentacja odbyła się projekcja filmu „181” – relacja z samotnej wyprawy po Ameryce Południowej – Damiana „Wolf  Wagabunda” Lemańskiego, o godz. 20:00 odbyła się prezentacja Japonia i Korea 2017 – relacja z podróży – Jacka Podkościelnego.

3. edycja Festiwalu Podróży „Eskapady Kresowe” widać została zauważona przez publiczność i cieszy się ogromnym zainteresowaniem, ponieważ wszystkie bilety zostały wyprzedane na pierwszy dzień. Jak dowiedzieliśmy się w kasie na drugi dzień jest podobna sytuacja.

Program Festiwalu https://www.facebook.com/events/741706562706820/?acontext=%7B

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *