3 styczeń 2014 r. CKF Stylowy: Ogólnopolska premiera filmu WKRĘCENI z udziałem twórców

CKF Stylowy: Ogólnopolska premiera filmu WKRĘCENI z udziałem twórców

Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu serdecznie zaprasza na ogólnopolską premierę filmu WKRĘCENI. Projekcje filmu oraz spotkania z twórcami 8 stycznia 2014 roku o godz. 18:00 i 18:30. Udział w wydarzeniu zapowiedzieli: reżyser – Piotr Wereśniak, aktorzy – Piotr Adamczyk, Bartosz Opania, Paweł Domagała, Kamilla Baar oraz twórcy filmu: Tadeusz Lampka, Michał Walczak, Zbigniew Żmigrodzki, Maciek Majchrzak, Sławomir Nowotarski.

Wkręceni” to opowieść o trójce przyjaciół ze Śląska. Franczesko (P. Adamczyk), Fikoł (B. Opania) i Szyja (P. Domagała) znają się od lat, razem pracują i razem spędzają wolny czas. Kiedy tracą pracę w lokalnej fabryce, postanawiają spędzić szalony weekend w stolicy. Jednak prawdziwa przygoda ma się dopiero zacząć, gdy trójka kumpli zostaje omyłkowo wzięta za niemieckich inwestorów…

“Wkręceni” to produkcja, która kontynuuje tradycję starych, dobrych, polskich komedii – kpi z otaczającej nas rzeczywistości i przez śmiech daje nadzieję na lepsze jutro. Historia o tym, jak piękna jest Polska – zdjęcia do filmu kręcone były m.in. w malowniczym Zamościu – i jak przedsiębiorczy bywają Polacy w trudnych chwilach. O tym, że mimo kryzysu nie warto się załamywać i trzeba walczyć o swoje szczęście.

Bilety: 14 zł (ulgowy), 16 zł (normalny)

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *