Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w MDK zaprasza do współpracy

BALONMłodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu, w którym zawiązał się sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, serdecznie zaprasza koordynatorów poszczególnych szkół  po odbiór oświadczeń wolontariusza oraz plakatów związanych z XXIV Finałem Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Jednocześnie informujemy, że można jeszcze zgłaszać się jako wolontariusz i w dniu Finału 10.01.2016 r. zbierać pieniądze na zakup urządzeń medycznych dla oddziałów pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorów.

Dotychczas do Sztabu Nr 892 zgłosiło się 25 szkół i placówek z miasta Zamość i pobliskich miejscowości. Są to: Bursa Nr 2 w Zamościu, Dwujęzyczna Szkoła Podstawowa Smart School w Zamościu, Gimnazjum im. Dzieci Zamojszczyzny w Sitańcu, Gimnazjum Nr 7 w Zamościu, Gimnazjum w Izbicy, Gimnazjum w Szczebrzeszynie, I Liceum Ogólnokształcące w Zamościu, II Liceum Ogólnokształcące w Zamościu, Liceum Plastyczne w Zamościu, Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu, Szkoła Podstawowa im. Dzieci Zamojszczyzny w Złojcu, Szkoła Podstawowa nr 10 w Zamościu, Szkoła Podstawowa w Lipsku, Szkoła Podstawowa w Łabuniach, Szkoła Społeczna w Zamościu,  Zasadnicza Szkoła Zawodowa Rzemiosł Różnych w Zamościu, Zespół Szkół Nr 2 im. dr Z. Klukowskiego w Szczebrzeszynie, Zespół Szkół Nr 5 w Zamościu, Zespół Szkół Nr 6 w Zamościu, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Zamościu Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Zamościu, Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Zamościu, Zespół Szkół w Grabowcu, Zespół Szkół w Orłowie Drewnianym, Zespół Szkół w Szewni Górnej, Zespół Szkół w Wysokiem, Zespół Szkół w Zwierzyńcu.

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *