Wojowniczy weekend

Zawodnicy Roztoczańskiego Klubu Karate Tradycyjnego w Zamościu w ostatni weekend wędrowali do Bytomia i Tomaszowa Lubelskiego, zdobywając medale i puchary.

Po startach w trzech turniejach: XXVI Pucharze Małych Mistrzów, Mistrzostwach Województwa Lubelskiego 2018 i Silesia Cup – Otwartych Międzynarodowych Mistrzostwach Województwa Śląskiego, przybyło nam 17 medali a w tym 3 puchary za I miejsca!!!!

Zawodniczka Roztoczańskiego Klubu Karate Tradycyjnego w Zamościu podczas zawodów w Bytomiu, Silesia Cup – Międzynarodowe Otwarte Mistrzostwa Województwa Śląskiego zajęła 3 miejsce w konkurencji kumite, w kategorii junior. Na macie stanęło 648 karateków z 3 krajów, 11 województw i 49 klubów.  Rozegrane zostały 52 konkurencje /materiał nadesłany/