Sukces AKSON na Mistrzostwach Polski seniorów w Para lekkoatletyce

Mamy bardzo dobre wiadomości w konkurencji race runner 100m Mistrzem Polski  w kategorii RR3 został Kacper Olech wice mistrzem Michał Nowosadowski a 7 miejsce zajął 12 latek Bartosz Wołos.

Mistrzem Polski na 200m race runner RR3 został Wojciech Kukiełka vice mistrzem Kacper Olech a 6 miejsce Bartosz Wołos w zawodach
Na 100 i 200 m startowało po 12 zawodników

ww RR3 konkurencjach 400m i 800 startowali tylko zawodnicy AKSON,  bezkonkurencyjny był Wojtek pozostałe lokaty Kacper Michał i Bartosz.
Pomimo niewielkiej ilości jednostek treningowych zawodnicy zbliżyli się do swoich rekordów życiowych. Zawodnicy dziękują za organizację wyjazdu Dyrekcji Zespołu Szkół Krok za krokiem i firmie transportowej Marek Grela.

Klub AKSON zaprasza osoby z niepełnosprawnością do amatorskiego i zawodowego uprawiania sportu w dyscyplinach lekkoatletyka boccia, pływanie. /AKSON/