Suchowiczteam z Mistrzostwem Województwa LZS

Młodziczki UKP Suchowiczteam Wólka Panieńska zwyciężyły w Finale Wojewódzkim Turnieju LZS ”Mała Piłkarska Kadra Czeka”, który odbył się 5 czerwca w Ludwinie k. Łęcznej, awansując na finały ogólnopolskie.
W drodze do złotego medalu, zawodniczki Wojciecha Suchowicza pokonały : Legion Grabów Szl. 6:0 po bramkach Roksany Kozłowskiej, która została Królową Strzelczyń, Omegę Stary Zamość 2:0, Dublera Opole L. 4:0, Brzeźnicę Bychawską 1:0 i w finale ponownie Dublera 1:0, po golu Jagody Wróbel. Organizatorzy wybrali Najlepszą Bramkarką – Wiktorię Ciurysek, tak więc trzy nagrody powędrowały do zamojskiego Klubu. Brązowe medale zdobyły dziewczęta z Huty Dąbrowa, w turnieju wzięło udział osiem zespołów.
Suchowiczteam będzie reprezentował woj. lubelskie na finałach krajowych, które odbędą się w dniach 5-6 lipca w Reńskiej Wsi k. Kędzierzyna – Koźla. Dla zawodniczek z Gminy Zamość jest to największy zespołowy sukces w dwuletniej działalności klubu Suchowiczteam Wólka Panieńska.
”Złotka”: Wiktoria Ciurysek, Aleksandra Bednarz, Martyna Nowosad, Jagoda Wróbel, Jagoda Mączka, Roksana Kozłowska, Maria Terlecka, Marta Sierkowska, Karolina Bachanek, Klaudia Kołcon,
kier.zespołu Marcin Siekierda, trener Wojciech Suchowicz.
Po Mistrzostwach Województwa Lubelskiego Młodziczek, sezonu 2018/19,/zakończonych w ubiegłą sobotę w Wilkowie/w których UKP Suchowiczteam zajął czwartą lokatę/, Lubelski Związek Piłki Nożnej powołał trzy wyróżniające się zawodniczki – Roksanę Kozłowską, Jagodę Wróbel i Karolinę Bachanek, na konsultacje do kadry województwa trampkarek, w której już znajduje się Wiktoria Ciurysek.