Studiowanie prawa w Zamościu coraz bliżej

Akademia Zamojska otrzymała pozytywną opinię Polskiej Komisji Akredytacyjnej dot. uruchomienia 5-letnich studiów magisterskich na kierunku PRAWO.

Jednolite studia magisterskie na kierunku prawo w Akademii Zamojskiej pozwolą uzyskać wszechstronne wykształcenie przydatne w pracy w wielu zawodach oraz umożliwią ubieganie się o przyjęcie na aplikacje prawnicze. W trakcie studiów studenci zyskają kompleksową wiedzę o obowiązujących przepisach, umiejętności ich interpretacji, stosowania prawa oraz posługiwania się językiem prawniczym.

Planując obsadę kadrową AZ zaprosiła do współpracy praktyków, znamienitych fachowców, także z innych dużych miast akademickich, których doświadczenie zawodowe potwierdza szanse na sukces. Zajęcia poprowadzą m.in. adwokaci, radcowie prawni, sędziowie, prokuratorzy, wybitni urzędnicy.

Po uzyskaniu pozytywnej opinii PKA, Akademia Zamojska czeka już tylko na zgodę Ministerstwa Edukacji i Nauki w tej sprawie.

Kandydaci, którzy marzą o karierze sędziów, prokuratorów, adwokatów czy radców prawnych powinni zatem już teraz przygotowywać dokumenty na studia w AZ.

Jednolite studia magisterskie na kierunku prawo będą jednym z wielu kierunków oferowanych przez Akademię Zamojską. Pełną ofertę można znaleźć na stronie internetowej Uczelni: www.akademiazamojska.edu.pl<http://www.akademiazamojska.edu.pl>

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *