Piknik historyczny – Ożywiamy historię

Muzeum Fortyfikacji i Broni Arsenał Oddział Muzeum Zamojskiego w dniach 3-4 czerwca 2023 r., w ramach Dnia Dziecka, zaprasza na grę miejską „Anatomia miasta” i piknik historyczny „Ożywiamy historię”.

Z okazji Dnia Dziecka zapraszamy na piknik historyczny pt. „Ożywiamy historię”. W niedzielę 4 czerwca 2023 r., w godzinach 11:00-16:00 przeniesiemy się do XVII wieku, gdzie w obozowisku czekać będą takie atrakcje jak: ćwiczenie musztry, rzut podkową, strzelanie z łuku i wiele innych zabaw, które zaangażują dzieci oraz rodziców. Udowodnimy, że historia to wspaniały plac zabaw dla każdego niezależnie od wieku!

Piknik poprzedzi gra miejska „Anatomia miasta”, na którą zapraszamy w sobotę 3 czerwca 2023 r. Gra pozwoli Wam bliżej poznać Plan Zamościa nakreślony w 1580 r. przez włoskiego architekta Bernarda Moranda – przypominający sylwetkę człowieka. Zadanie “Kultura – używaj do woli!” finansowane ze środków Miasta Zamość w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomani na lata 2022-2023

Osoba do kontaktu:
Kinga Kołodziejczyk, tel. 883 375 552

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *