MOSCOW CITY BALLET już niebawem w Zamościu

Legendarna rosyjska grupa baletowa MOSCOW CITY BALLET ze spektaklem „Jezioro Łabędzie” już 6 marca 2020 r. wystąpi w OSIR w Zamościu! Teatr baletowy założony przez wybitnego choreografa i solistę Teatru Bolszoj: Victora Smirnova-Golovanova to zespół tancerzy klasycznych, cieszący się już ponad 30 letnim uznaniem widzów oraz krytyków na całym świecie.

Występy MOSCOW CITY BALLET charakteryzują olśniewające kostiumy, imponująca choreografia, magia świateł jak również urzekająca scenografia. Zdaniem krytyków, czarowi tej grupy nie można się oprzeć, ani o niej zapomnieć: Tworzą tak wielką sztukę, że jest ona wielkim przeżyciem nawet dla tych, którzy za tańcem nie przepadają. Wzruszeń i emocji nie da się opisać – trzeba ich doświadczyć! W ostatnich latach spektakle w Polsce obejrzało ponad 350 tys. osób! Publiczność wychodzi zachwycając się magicznym klimatem przedstawień. Ogromne wrażenie wywołuje talent artystyczny tancerzy, gracja i profesjonalizm, który został wypracowany przez lata ciężkich treningów. Godna podziwu wyrazistość ruchów artystów w połączeniu z fantastyczną choreografią, pokazują nam jak bardzo Rosjanie kochają balet.

JEZIORO ŁABĘDZIE to klasyk, przedstawienie uwielbiane przez publiczność. Jest to opowieść mówiąca o walce dobra ze złem, o potędze miłości i uczuciu przekraczającym granice życia i śmierci. Sukces tego spektaklu opiera się na wspaniałej choreografii i muzyce. Prostota wątku dramatycznego i wzruszająca interpretacja miłości Odetty i Zygfryda jako symbolu potęgi uczucia, są ilustrowane niezwykle emocjonalnymi układami tanecznymi. Obrazują one przeżycia duchowe bohaterów. Czarujące walce, dumne rytmy poloneza oraz ognisty taniec hiszpański wprowadzają widzów w niezwykły nastrój. Niewątpliwym walorem jest również muzyka, która urzeka pięknem i subtelnością melodyki. Od pierwszego do ostatniego taktu wiąże całość spektaklu w jednolitą treść. Dziewczęta zaklęte w Łabędzie, Zły Duch i uczucia przekraczające granicę życia i śmierci niezmiennie wzruszają widzów na całym świecie.

Bilety do nabycia na: www.makroconcert.pl / www.ebilet.pl / www.eventim.pl

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *