Dzień Dziecka w Stylowym

Dzień Dziecka w CKF „Stylowy” potrwa cały weekend 1-3 czerwca 2018. W repertuarze zamojskiego kina mnóstwo filmowych propozycji dla najmłodszych: „Futrzaki ruszają na ratunek”, „Bella i Sebastian 3”, „Wyszczekani”, „Han Solo. Gwiezdne wojny – historie”. W piątek i w sobotę (1-2.06) przed wybranymi seansami odbędą się konkursy z nagrodami. W niedzielę 3 czerwca zapraszamy na wspólne zabawy w świecie gry Minecraft.

Uczestnicy zabawy wcielą się w bohaterów gry Minecraft. Na specjalnie przygotowanych mapach nauczą się podstaw myślenia programistycznego a przy pomocy prostych algorytmów zaprogramują „roboty” w grze Minecraft. Młodsze dzieci z małych koralików będą mogły stworzyć własne pixel arty. A ponadto w holu kina będzie rozgrywany turniej robotów LEGO Sumo.

PROGRAM WYDARZEŃ TOWARZYSZĄCYCH /hol główny CKF Stylowy/

12:00-16:00 – Zabawy w świecie gry MINECRAFT – otwarte warsztaty z programowania, koralikowe pixel art

12:00-14:30 – Turniej robotów LegoSumo – szczegółowe informacje i zapisy: HTTPS://WWW.ROBONAUKA.PL/NEWS/III-TURNIEJ-ROBOTOW-LEGOSUMO-ROBONAUKA-2018/

Bilety: filmy 2D – 15 zł (ulg.), 17 zł (norm.); filmy 3D – 17 zł (ulg.), 20 zł (norm.), atrakcje w holu kina – wstęp wolny.

Repertuar i rezerwacje: WWW.STYLOWY.NET

Atrakcje zapewnia: ROBONAUKA.PLMINDCLOUD.PL

źródło: www.stylowy.net

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *