Biblioteka zamknięta dla czytelników

Od minionego piątku ( 20 marca) zamościanie nie skorzystają z zasobów Książnicy Zamojskiej oraz wszystkich jej fili. Powodem zamknięcia jest wprowadzony stan epidemii i działania mające na celu ograniczenie rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2.

Poniżej komunikat Dyrektora Książnicy Zamojskiej:

Szanowni Państwo na podstawie Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii oraz komunikatu Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, przedłużeniu ulegają ograniczenia w działalności bibliotek.

W związku z powyższym, w celu ograniczenia rozprzestrzeniania się koronawirusa SARS-CoV-2, od dnia 20 marca 2020 r. Biblioteka Główna oraz wszystkie filie biblioteczne Książnicy Zamojskiej będą zamknięte dla czytelników do odwołania. Upływający termin zwrotu wypożyczonych zbiorów należy przedłużyć telefonicznie lub pocztą elektroniczną.

Zachęcamy do korzystania z zasobów dostępnych w naszej bibliotece cyfrowej oraz materiałów publikowanych na fb i stronie internetowej.

                                                                                                     Piotr Bartnik

                                                                            Dyrektor Książnicy Zamojskiej

                                            im. Stanisława Kostki Zamoyskiego w Zamościu”

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *