Accantus z Namysłowiakami

Orkiestra Symfoniczna im. Karola Namysłowskiego w Zamościu pod batutą Tadeusza Wicherka wraz z solistami studia Accantus, rozpoczęła trasę koncertową pt: „Accantus Symfonicznie”.

Repertuar koncertów to wyjątkowe wykonania znanych utworów filmowych i przebojów musicalowych m. in. Król Lew, Książę Egiptu, Metro, Wicked, Pocahontas, Moulin Rouge.

Pierwszy zaplanowany koncert odbył się w Zabrzu i okazał się niemałym sukcesem, zapełniając salę widowiskową Domu Muzyki i Tańca do ostatniego miejsca (2000 miejsc). Przyjęty został owacjami na stojąco.
Podczas tej trasy koncertowej, Orkiestra wraz ze Studiem Accantus wystąpi jeszcze w październiku i listopadzie w 5 salach widowiskowych, mogących zgromadzić bardzo dużą liczbę słuchaczy.

Najbliższy koncert – 20 października odbędzie się w największej krakowskiej Sali – ICE Centrum Kongresowym. 29 października – mamy nadzieję zachwycić widzów w Filharmonii Bałtyckiej w Gdańsku, 3 listopada koncert w Filharmonii Częstochowskiej, a 5 listopada koncert odbędzie się w Sali Ziemi Poznańskiego Centrum Kongresowego. Zwieńczeniem trasy będzie koncert w Auli Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu – 12 listopada br.

Koncerty pt.„Accantus Symfonicznie” to unikalne widowisko łączące magię brzmienia najstarszej Orkiestry Symfonicznej w Polsce z wyjątkowymi umiejętnościami solistów Studia Accantus. Gwarantujemy wysoki poziom wykonania, wspaniałe emocje i niezapomniane przeżycia.

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *