Tragiczny wypadek na DW-837 w Nieliszu

Do tragicznego w skutkach wypadku doszło (26.06.) na DW-837 w Nieliszu. Wstępne ustalenia policjantów wskazują, że kierowca Mitsubishi z nieustalonych przyczyn najechał na tył poprzedzającego go samochodu marki Honda. W następstwie uderzenia stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu, którym w tym czasie poruszał się motorowerzysta. Kierujący jednośladem 64-latek w wyniku zderzenia z Mitsubishi zmarł, pomimo podjętej na miejscu reanimacji.

Do tragicznego w skutkach wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych i motoroweru doszło wczoraj przed południem na drodze wojewódzkiej DW-837 w Nieliszu. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 45-letni mieszkaniec powiatu hrubieszowskiego podróżował samochodem marki Mitsubishi od strony miejscowości Krzak w kierunku Nielisza. Z nieustalonych na tę chwilę przyczyn, na prostym odcinku drogi, najechał na tył poprzedzającego go pojazdu marki Honda. Bezpośrednio po uderzeniu samochód Mitsubishi zjechał na przeciwny pas ruchu i zaczął dachować. W trakcie dachowania uderzył w motorowerzystę, który w tym czasie prawidłowo poruszał się w kierunku Zamościa.

Niestety pomimo podjętej na miejscu akcji reanimacyjnej 64-letni motorowerzysta z gminy Nielisz zginął na miejscu. Do szpitala trafił również 45-letni kierowca Mitsubishi wraz z dwojgiem małoletnich pasażerów. 67-latek z Hondy i podróżujące z nim mieszkanki Zamościa w wieku 62 i 87 lat nie wymagali hospitalizacji.

Na miejscu zdarzenia przez kilka godzin pracowali policjanci. W czynnościach uczestniczył również prokurator i biegły z zakresu rekonstrukcji wypadków drogowych. W tym czasie DW-837 była nieprzejezdna. Kierowcy, którzy podróżowali tą trasą, musieli się liczyć z utrudnieniami i korzystać z objazdów.

Policjanci nadal wykonują czynności w sprawie wczorajszego wypadku. W toku prowadzonego postępowania ustalane będą dokładne okoliczności tego tragicznego w skutkach zdarzenia.

aspirant sztabowy Katarzyna Szewczuk

Advertisements
aktualności Zamość akcje charytatywne Zamość architektura Zamość atrakcje turystyczne Zamość baseny Zamość biegi uliczne Zamość biblioteki Zamość biznes Zamość dziedzictwo kulturowe Zamość eventy Zamość festiwale Zamość fitness Zamość galeria sztuki Zamość historia Zamość hotele Zamość imprezy kulturalne Zamość inicjatywy społeczne Zamość informacje Zamość inwestycje Zamość kino w Zamościu kluby muzyczne Zamość kluby sportowe Zamość koncerty muzyczne Zamość koncerty Zamość konferencje biznesowe Zamość kursy i szkolenia Zamość kawiarnie Zamość kulturalne Zamość lokalne firmy Zamość lokalne wiadomości Zamość maratony Zamość muzea Zamość muzeum Zamość noclegi Zamość oferty pracy Zamość organizacje pozarządowe Zamość parki Zamość pomoc społeczna Zamość portal informacyjny Zamość przedsiębiorstwa Zamość praca Zamość przewodnik po Zamościu projekcje filmowe Zamość rekonstrukcje historyczne Zamość restauracje Zamość rynek pracy Zamość siłownie Zamość spacery po Zamościu spektakle teatralne Zamość spotkania autorskie Zamość spotkania mieszkańców Zamość szkoły Zamość szlaki turystyczne Zamość targi biznesowe Zamość teatr w Zamościu turnieje sportowe Zamość uniwersytety Zamość wydarzenia edukacyjne Zamość wydarzenia historyczne Zamość wydarzenia kulturalne Zamość wydarzenia społeczne Zamość wydarzenia w Zamościu wiadomości z Zamościa wolontariat Zamość wykłady Zamość warsztaty artystyczne Zamość warsztaty Zamość wyścigi rowerowe Zamość wystawy artystyczne Zamość wystawy Zamość zabytki Zamościa zabytki Zamość zawody sportowe Zamość zamojska społeczność życie w Zamościu zwiedzanie Zamość Akademia Zamość radio zamość imprezy zamość

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *