Orszak Trzech Króli w Zamościu w dobie Covid 19 – Biogramy odtwórców głównych ról

Przed nami VII Orszak Trzech Króli w Zamościu. Od dzisiaj prezentować będziemy wiadomości, ciekawostki, Organizatorów, Partnerów, Sponsorów, biogramy głównych postaci oraz najważniejsze informacje! Ruszamy z VII edycją Orszaku Trzech Króli w Zamościu!

Z uwagi na wprowadzenie kwarantanny narodowej Orszak zostanie podzielony niejako na 3 części i ufam, że będzie bardzo radosny i bardzo potrzebny. Zupełnie inaczej będzie technicznie zorganizowany. W poprzednich latach w obiegu był już plakat ze szczegółami, z uwagi na “nową” organizację prosimy o uzbrojenie się w cierpliwość.

ŚWIĘTA RODZINA:

Anna i Sebastian Telenga, mieszkańcy Zamościa.
Anna – nauczycielka ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Zamościu,
Sebastian – pracownik administracyjny Bursy Międzyszkolnej Nr 1 w Zamościu.
Przedstawiciele Parafii Świętego Krzyża w Zamościu. Rodzice dwójki dzieci – sześcioletniego Kubusia i trzyletniej Zuzi.

Mówią: „Już po raz czwarty będziemy wędrowali w Orszaku, by podziękować za obecność Jezusa w naszym życiu. Jesteśmy dumni, że możemy uczestniczyć w wydarzeniu, które przybliża nam wszystkim symbolikę i znaczenie ŚwiętaObjawienia Pańskiego oraz daje możliwość manifestowania radości z narodzin
naszego Zbawiciela. Cieszymy się również z tego, że VII Orszak Trzech Króli rozpocznie się w naszym kościele parafialnym. ”

Stowarzyszenie Sympatyków Orszaku Trzech Króli w Zamościu Małgorzata Farion – prezes

One thought on “Orszak Trzech Króli w Zamościu w dobie Covid 19 – Biogramy odtwórców głównych ról

  • 20 grudnia 2020 o 16:37
    Permalink

    to bedzie w ogole jakis orszak? ja sie nie przygotowalem, nie bralem urlopu bo zalozylem ze w dobie pandemii nie bedzie zadnego orszaku z tłumem

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *