Letnia Czytelnia Książki i Prasy

Książnica Zamojska im. S. K. Zamoyskiego w Zamościu, od 8 lipca 2020 r. uruchamia Letnią Czytelnię Książki i Prasy. Nasza „plenerowa biblioteka” działa na Rynku Wodnym w Zamościu do 30 sierpnia przez 5 dni w tygodniu (od środy do niedzieli).

Zapraszamy do korzystania z niej ludzi w różnym wieku – dzieci, młodzież, osoby dorosłe. W tym roku, oprócz możliwości poczytania różnorodnej literatury, prowadzimy również kiermasz „starej” książki.
Inicjatywa utworzenia takiego miejsca, która zrodziła się w roku ubiegłym, wyrosła z potrzeby stworzenia dodatkowej oferty także dla osób, które nie są „oczywistymi” odbiorcami bibliotek. Mamy nadzieję, że szczególnie w tym trudnym dla nas wszystkich czasie udowodni ona, że biblioteki są naturalnym miejscem społecznym, wspierającym, bezpiecznym i przyjaznym. Miejscem, w którym można się wiele nauczyć, odkryć swoje talenty, rozwijać pasje i zainteresowania.
Zapraszamy do korzystania z plenerowej biblioteki od środy do piątku w godz. 11.00 – 18.00, w sobotę i niedzielę w godz. 12.00 – 18.00. Działamy zgodnie z zasadami reżimu sanitarnego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.