Zaufaj bez reszty Maryi – wyruszyła 39 Piesza Pielgrzymka z Zamościa

Jesteś już zmęczony , tym tempem życia, tą całą sytuacją w, którą nas wciągnęli, masz już wszystkiego dosyć i się zastanawiasz co dalej robić, w którą stronę iść. Jedni mówią ,może rzucić to wszystko i wyjechać w Bieszczady , gzie cisza i spokój. A może lepiej poszukać innej drogi i zaśpiewać refren piosenki ,, Zaufaj bez reszty Maryi,  zaufaj Jej wielkiej miłości  zaufaj a Ona twe troski  jak matka zamieni w radości”

Taką właśnie drogę wybrali pątnicy, którzy 2 sierpnia wyruszyli z Zamojskiej Katedry na szlak 39 Pieszej Pielgrzymki Zamojsko – Lubaczowskiej na Jasną Górę do Częstochowy. Pielgrzymka rozpoczęła się mszą św. katedrze o godz 9,00 .Eucharystii przewodniczył i Słowo Boże wygłosił ks. biskup Marian Rojek. Zachęcił pielgrzymów do tego by w drodze nieustannie słuchali Maryi, która przekazuje swoim sługom to co powie Jej syn.

Tegoroczne hasło pielgrzymki to “Weź Maryję do siebie.”

Grupa Zamojska Św. Tomasza miała dojść do Szczebrzeszyna. Także na trasę wyruszyła Grupa Św. Józefa z Tomaszowa Lubelskiego, a z Lubaczowa grupa św. Stanisława.

foto.Łukasz Kamiński

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *