Zapraszamy na spotkanie z twórcami “Horroru na Roztoczu” oraz na konkurs plastyczny w ramach ZSzeFu – Zamość, 19-21.09.2014 r.

995x130

Zamojskie Spotkania z Fantastyką

Już teraz serdecznie zapraszamy na spotkanie autorskie, które poprowadzi Ernest Kiełbasa (autor) oraz Łukasz Kiełbasa – pomysłodawca i współautor projektu “Horror na Roztoczu”.

“Horror…” to zbiór 17 opowiadań grozy, których akcja dzieje się na Roztoczu (i w okolicy) w takich miejscach jak Tomaszów Lubelski, Zamość, Hrubieszów itp.

Ale nie tylko… To także eksperyment literacki łączący nietypowy pomysł z artystycznymi umiejętnościami twórców książki. O jaki pomysł chodzi? Pisanie na podstawie snów!

Tak. Wszystkie historie inspirowane są snami inicjatora projektu Łukasza Kiełbasy. Snami, które skrzętnie zapisywał za każdym razem, gdy nawiedziły jego umysł. Na podstawie notatek uzyskanych w ten przedziwny sposób, powstały skrypty z koszmarów, które współtwórcy “Horroru na Roztoczu” przekuli w ciekawe historie i nurtujące ilustracje.

Więcej o historii i całym projekcie możecie dowiedzieć się ze strony internetowej “Horroru…” www.horrornaroztoczu.pl

Ponadto w ramach 12. ZSeFu odbędzie się konkurs plastyczny, na który prace można wysyłać już dziś.

Jak miało miejsce w przypadku m.in. ZSzeFu 2012, tak i w tym roku ogłaszamy konkurs plastyczny związany z konwentem.

Na maila: nathair@o2.pl możecie wysyłać pojedyncze prace plastyczne (wykonane dowolną techniką) ilustrujące motyw przewodni tegorocznego ZSzeFu, czyli walkę dobra ze złem. Każdy uczestnik może zgłosić tylko jedną pracę.

Nagroda główna to publikacja pracy w tegorocznych informatorach konwentowych i oczywiście darmowa wejściówka na ZSzeF.

Konkurs wspierają grupy ArtFandom-PL i Zamość City na deviantart.com.

Deadline: 10 września.

Zapraszamy do wzięcia udziału!

Więcej informacji na temat Zamojskich Spotkań z Fantastyką można znaleźć na stronie internetowej http://konwent.zskcs.info/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.