Zamość na Targach Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON 2014 – Poznań, 23-25.10.2014 r. –

IMG_2087W dniach  23 – 25 października 2014 roku po raz dwudziesty piąty na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich odbyły się najważniejsze targi branży turystycznej – Targi Regionów i Produktów Turystycznych TOUR SALON 2014.

Odwiedzający 25-tą jubileuszową edycję targów mieli możliwość  przenieść się w jednej chwili w rożne  polskie regiony i do ponad 30 krajów.

Na targach oczywiście nie zabrakło Zamościa który reprezentowany był przez przedstawiciela Zamojskiego Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej w Zamościu.

Stoisko Zamościa wchodziło w skład dużego stoiska Regionu Lubelskiego którego organizatorem był Urząd Marszałkowski Województwa Lubelskiego  – Departament Promocji i Turystyki.

Oprócz Zamościa i Roztocza na  stoisku regionu lubelskiego można było zapoznać się z ofertą Krainy Lessowych Wąwozów, Lublina, Chełma, Białej Podlaskiej czy Włodawy. Na stoisku znaleźli swoje miejsce również reprezentanci podmiotów prywatnych takich jak BP „QUAND” i Watra Travel.

Na targach odbyły się konferencje, warsztaty, szkolenia (również zamknięte) dla specjalistów w których Zamość aktywnie uczestniczył.

Zamość i Roztocze promowane były głównie poprzez materiały promocyjne i reklamowe, foldery poszczególnych podmiotów gospodarczych działając w branży turystycznej. Wyjątkowym zainteresowaniem cieszył się nowy folder Zamość – miasto idealne wydany przez Zamojskie Centrum Informacji Turystycznej który w Poznaniu miał swoją targową premierę.

Wydarzenie organizowane w Poznaniu wszystkim odwiedzającym dało możliwość zapoznania się z  ofertą turystyczną  Zamościa i Roztocza.

Ponadto dzięki licznej grupie wystawców i zwiedzających zza granicy, targi były doskonałą promocją Zamościa również na arenie międzynarodowej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *