Zamojski JARMARK ŚWIĄTECZNY 06.12.2015

Na Rynku Wielkim w Zamościu w dniu św. Mikołaja 6.12.2015 odbył się Zamojski Jarmark Świąteczny.  Od godz.10 trwała akcja  Przywitaj Mikołaja na Lodowisku ! zorganizowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji z Zamościa,  podczas której Prezydent Miasta Andrzej Wnuk dokonał oficjalnego otwarcia lodowiska na nowy zimowy sezon, życząc miłej i udanej zabawy.  Podczas imprezy (w godz. 10:00 – 12:00) można było bezpłatnie.wypożyczyć łyżwy dla osób biorących udział w zabawie.
Podczas imprezy zawodnicy z najlepszymi wynikami zostali nagradzani na bieżąco po zakończeniu konkurencji nagrodami niespodziankami w formie karnetów na basen, i siłownię OSiR.  Święty Mikołaj rozdawał słodkie upominki.

Fotorelacja Janek Cios i Mirosław Chmiel

Na płycie Rynku Wielkiego rozstawione były stoiska z artykułami świątecznymi wystawiane przez osoby prywatne i zamojskie instytucje. Wspaniała impreza i miła atmosfera. Na Rynek Wielki zawitała o godz.12  Zamojska Grupa Motocyklowa licząca ok 150 członków. Jak powiedział nam Piotr Łachno Zamojska Grupa Motocyklowa ma pod opieką dzieci z domu dziecka bardzo często włącza się w akcje charytatywne dzisiaj po wizycie na Rynku wielkim pojedziemy do domu dziecka z prezentami dla dzieci.  Od godz.13.00 na małej scenie kolędy i pastorałki zaśpiewali uczniowie z SP nr7 i Gimnazjum nr.1 z Zamościa.
 Rozstrzygnięto również konkurs “Pierniczkowy”. 1 miejsce zdobyły pierniczki Hotelu Mercure Zamosc Stare Miasto – Old Town Wyboru dokonało jury w składzie: Prezydent Miasta Andrzej Wnuk, Piotr Wójcik lider zespołu SOLARIS oraz Tomasz Krywionek – Nowy Kurier Zamojski. Swój udział w Zamojskim Jarmarku Świątecznym miała również V OGÓLNOPOLSKA TERENOWA INTEGRACJA DLA CHOINKI ustawiając auta  na Rynku Wielkim w formie choinki.


Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *