Wszystko Gra w Zamościu ! Wspomóżmy organizatorów.

Mieszkańcy Lubelszczyzny – połączmy siły i pomóżmy w realizacji festiwalu Wszystko Gra w Zamościu!

Tylko do 11 lipca trwa nietypowa akcja twórców festiwalu Wszystko Gra w Zamościu, którzy zdecydowali się szukać wsparcia czwartej już edycji swojego festiwalu na łamach popularnego portalu do finansowania społecznościowego Polak Potrafi! W konsekwencji czego także Ty możesz stać się częściowym organizatorem tego przedsięwzięcia.

W ramach wdzięczności organizatorzy oferują specjalne, imienna podziękowania na stronach festiwalu, a także nagrody bardziej namacalne jak karnety wstępu na festiwal, unikalne koszulki z autografami, książkę Horror na Roztoczu oraz inne gadżety.

Wszystkie zebrane w ten sposób pieniądze zostaną przeznaczone na pokrycie kosztów organizacji czwartej już edycji festiwalu Wszystko Gra!
Impreza ta już od czterech lat buduje pozytywny wizerunek naszego miasta oraz całego regionu – kontynuujmy tą ideę wspólnie.

W ramach festiwalu na koncertowej scenie w Hali OSiR w Zamościu wystąpią m.in. TSA, Waglewski Fisz Emade, Rob Tognoni, Jelonek, czy Peter J.Birch. Wśród warsztatów będziemy mogli wybierać spośród zajęć z yogi, języka migowego, kuglarstwa, czy warsztatów z technik malarstwa. Ciekawie zapowiadają się także projekcje filmowe oraz spektakle i tu odpowiednio zobaczyć będziemy mogli „Polowanie” w reżyserii Thomasa Vinterberga oraz „Nietykalni” Oliviera Nakache i Erica Toledano, a także spektakle w wykonaniu Teatru Bynajmniej oraz Teatru Ogniowego Utopia. Na panelu dyskusyjnym będzie można spotkać się z twórcami “Horroru na Roztoczu” i dowiedzieć się jak to jest wyśnić sobie książkę.

Oprócz hali OSiR będzie grało między innymi na Rynku Wielkim Zamościa oraz bocznych rynkach: Solnym i Wodnym, na podwórzach zabytkowych kamienic mieszczących się przy Starówce, amfiteatrze, budynku Wyższej Szkoły Zarządzania i Administracji oraz w Kazamacie Wschodniej Bastionu I.

Jak informują organizatorzy, ich celem jest stworzenie imprezy, która będzie przyciągać do Zamościa tłumy i chwyci za serce wszystkich, w tym także oddanych i wspierających mieszkańców.

Pomóżmy zrealizować to wspaniałe przedsięwzięcie i pokażmy wszystkim, że mieszkańcy Zamościa, a także całego województwa lubelskiego wspierają lokalne inicjatywy i są w stanie wspólnymi siłami zorganizować festiwal na miarę tych największych, nawet lepiej niż organizatorzy posiadający ogromne budżety!

Zapraszamy na festiwal w dniach od 11 do 13 lipca!
Więcej informacji odnośnie możliwości wsparcia na www.polakpotrafi.pl

projekt/wszystko-gra

SZCZEGÓŁOWY PROGRAM FESTIWALU
11 lipca (piątek)

KONCERTY: TSA, Chainsaw, Night Mistress, Phedora, Ziemia Zakazana, Panzerhund – hala OSiR, od godz. 17.00
WARSZTATY: yoga, język migowy, kuglarstwo: POI, bębniarskie, warsztaty lotnicze -zespół staromiejski, godz. 11.00 – 17.00
SPEKTAKL: „Rewizor”, Teatr Bynajmniej – Zamojski Dom Kultury, godz. 19.00
FILM: „Polowanie”, reż. Thomas Vinterberg, Dania Szwecja 2012, 115′ – patio Hotelu i Restauracji Renesans, godz. 21.00
12 lipca (sobota)

KONCERTY: Waglewski Fisz Emade, Rob Tognoni, Babu Król, Peter J. Birch, Servants of Silence – hala OSiR, od godz. 17.00
WARSZTATY: yoga, język migowy, decoupage, twórcze, kuglarstwo: żonglerka, bębniarskie, warsztaty lotnicze – zespół staromiejski, godz. 11.00 – 17.00
FILM: „Nietykalni”, reż. Olivier Nakache, Eric Toledano, Francja 2011, 112′ – podwórko przy ulicy Bazyliańskiej i Staszica, godz. 21.00
13 lipca (sobota)

KONCERTY: Jelonek, Lumberjack, Kali-Gula, The Derailed – hala OSiR, od godz. 18.00
KONCERTY: Junior Stress & King Stress, KRASS, Nasty Groove, Woyta Selecta – Kazamata Bastionu I, przy ul. Okopowej, od. godz. 18.00
WARSZTATY: yoga, język migowy, decoupage, technik malarskich, kuglarstwo: szczudła, warsztaty lotnicze – zespół staromiejski, godz. 11.00 – 17.00
PANEL DYSKUSYJNY: książka “Horror na Roztoczu” – WSZiA, ul. Akademicka, godz. 14.00
SPEKTAKL: Teatr Ognia Utopia – Rynek Wodny, godz. 21.00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *