Wojciech Sumliński w Zamościu i mroczne historie III RP

W poniedziałek 22 styczna o godz.18.30 w Hotelu Koronny ul.Koszary 7 odbyło się spotkanie autorskie z Wojciechem Sumlińskim promujące dwie książki pt. ,,Ksiądz” oraz ,,Niebezpieczne związki Sławomira Petelickiego”

Wojciechem Sumliński – dziennikarz śledczy, publicysta na spotkaniu przedstawił informacje o najnowszych ostatnio zmianach w naszym Rządzie i możliwości największego zagrożenia dla Polski, ponieważ Amerykański Senat przyjął ustawę, która może  zmusić Polskę do wypłaty odszkodowań ofiarom Holokaustu! to jedne z pierwszych ciekawych rzeczy a kolejne to dotyczące osoby, przyjaciela ks.Jerzego Popiełuszki , ks. Stanisława Małkowskiego i w sprawie śmierci Sławomira Petelickiego dowódcy jednostki GROM.

Książka ,,Ksiądz”-  – Historia zawierzenia silniejszego, niż nienawiść i śmierć. Niezwykła historia księdza Stanisława Małkowskiego, który marzył o pokoju, ale stał się symbolem walki, to napisany przez życie thriller pokazujący, że niewiele na tym świecie dzieje się tak, jak przewidujemy. To zapis nieprawdopodobnie prawdziwych wydarzeń odkrywających odpowiedzi na pytania dotąd bez odpowiedzi, odsłaniających szereg tajemnic III RP.

oraz ,,Niebezpieczne związki Sławomira Petelickiego” -…,, Przekładając urzędniczy bełkot na język, jakim posługują się zwyczajni śmiertelnicy, było jasne i niepodlegające dyskusji, że odnalezione w garażu dowody w żadnym razie nie potwierdzały, iż strzał, który pozbawił życia generała, oddano z jego broni, a jedynie – że z tego samego typu broni. ”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.