Wojciech Sumliński o ABW – spotkanie autorskie

13 czerwca 2017 r Wojciech Sumliński po raz kolejny spotkał się z zamojskimi czytelnikami. W Hotelu Koronny w Zamościu ul. Koszary 7 dziennikarz śledczy promował w naszym mieście swoją najnowszą książkę „ABW”.

ABW – To historia zwykłych ludzi postawionych w niezwykłej sytuacji, ujawniająca opatrzone klauzulą tajemnicy i najwyższej tajności szokujące szczegóły działania polskich służb specjalnych… odkrywająca mroczne sekrety polskiego kontrwywiadu i pokazująca, że są rzeczy straszniejsze, niż śmierć… historia zadająca kłam twierdzeniu, że są prawdy zbyt prawdziwe, by o nich opowiadać.
To historia niezwykła i niepokojąca, opowiadająca o świecie, w którym wszystko jest iluzją… historia odpowiadająca na pytanie, dlaczego w ostatnim ćwierćwieczu nie wykryto ani jednego sprawcy z licznych spektakularnych morderstw, nie wyjaśniono ani jednego przypadku z wielu głośnych samobójstw, nie odzyskano ani jednej złotówki ze zdefraudowanych i wytransferowanych za granicę miliardów złotych – pytanie, na które odpowiedzi nie udzielił nikt.
Aż do tego momentu…

 

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *