“Wędrująca Estrada” – podsumowania i podziękowania

P1010183Zakończyliśmy już tegoroczną edycje przedsięwzięcia “Wędrująca Estrada – postaw na rodzinę”. W tym roku odwiedziliśmy osiedla Rataja, Św. Piątka, Partyzantów i Zamczysko promując tam zdrowy i trzeźwy styl życia poprzez włączanie do działań animacyjnych dzieci, młodzież i ich rodziny. Zależało nam na stworzeniu atmosfery sprzyjającej współpracy grupowej, rozwijaniu kreatywności i aktywności mieszkańców Zamościa. Promowaliśmy działania, w których nie było miejsca na niezdrową rywalizację, gdzie całe rodziny w jednakowym stopniu mogły skorzystać z proponowanych zabaw rozwijając swoje umiejętności i dobrze się bawiąc.
Edukację kulturalną, dobrą zabawę i rekreację połączyliśmy z możliwością rozwiązywania różnych spraw i problemów społecznych. Stworzyliśmy „pozaurzędową” przestrzeń i klimat do rozwiązywania zgłaszanych problemów obywatelskich, aktywizacji społecznej mieszkańców, umacniania więzi społecznych wspólnot osiedlowych.

Przez wszystkie osiedla wędrował z nami rewelacyjny Teatr “Pod Orzełkiem” z Białegostoku oraz zespół “Ledwo widać” z Józefowa i okolic, który dzięki koncertom zdobył sporą grupę fanów.

Mieliśmy bogatą ofertę zajęć edukacyjno-artystycznych adresowanych do osób w każdym wieku, prowadzonych przez miłych i sympatycznych instruktorów, specjalistów z dziedziny cyrku, plastyki, muzyki, animacji.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do organizacji tego przedsięwzięcia:
– Miastu Zamość za finansowe wsparcie naszego projektu
– Zarządom osiedli Rataja, Św. Piątka, Partyzantów, Zamczysko za czynne włączenie się w realizację imprez
– Instytucjom i Stowarzyszeniom, które wędrowały z nami przez zamojskie osiedla – dziękujemy że chcieliście być z nami
– instruktorom i animatorom – bez Was impreza nie byłaby tak bogata w treści
– dziękujemy mieszkańcom Zamościa tym dużym i tym małym – bez Waszego czynnego uczestnictwa impreza nie miałaby sensu

W imieniu własnym i pracowników ZDK zaangażowanych w realizację imprezy -Dziękuję z całego serca – Marta Czerwieniec – koordynator “Wędrującej Estrady”
P1010137

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *