V Charytatywne Ostatki Karnawałowe za nami

krokW sobotę 30 stycznia już po raz piąty, w przyjaznej dla osób z niepełnosprawnością restauracji Hotelu „Carskie Koszary” odbyła się zabawa karnawałowa. Dochód z niej zostanie przekazany na rzecz modernizacji, przebudowy i wyposażenia budynku przy ul. Kresowej  w Zamościu, w celu utworzenia miejsca do prowadzania warsztatów terapii dla dorosłych niepełnosprawnych oraz zapewnienia  miejsca całodobowej opieki dla osób dorosłych z poważną niepełnosprawnością.

O oprawę muzyczną wieczoru zadbał zespół Krzysztof Stopa Band. Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Prezydent Miasta Zamość Pan Andrzej Wnuk, który osobiście uczestniczył w wydarzeniu.

W przerwie pomiędzy serwowaną muzyką goście mogli nabyć wyroby wykonane przez Wychowanków placówek Stowarzyszenia oraz róże przekazane przez CK Centrum Kwiatowe w Zamościu. Przedmioty te cieszyły się sporym zainteresowaniem. Ogółem podczas imprezy udało się zebrać kwotę 5350 zł.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim gościom i już teraz wraz z Dyrekcją Hotelu „Carskie Koszary” zapraszamy na VI Charytatywne Ostatki Karnawałowe w roku 2017.

Info.: STOWARZYSZENIE POMOCY  DZIECIOM NIEPEŁNOSPRAWNYM „KROK ZA KROKIEM” w ZAMOŚCIU

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.