„Tacy jesteśmy” – zbiorowa wystawa fotografii w MDK

26 kwietnia w Młodzieżowym Domu Kultury miało miejsce oficjalne otwarcie niecodziennej wystawy fotografii pn. “Tacy jesteśmy”.
Prace, które można tam podziwiać, są owocem warsztatów fotograficznych w MDK, w których brali udział uczniowie ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Zamościu .Przed oficjalnym otwarciem wystawy odbył się występ zespołu muzycznego działającego przy SOSW.

Głównym tematem, wokół którego krążą wszystkie fotografie, jest człowiek a w tym przypadku dzieci, które wzajemnie wykonywały sobie portrety aby pokazać siebie, że ,, Tacy jesteśmy”  Uczestnicy warsztatów mieli okazję zapoznać się jak pracuje się w studio fotograficznym , że takie fotografie można wykonywać również wśród  swoich bliskich a może jakieś dziecko z mniejszą niepełnosprawnością zechce pracować w zakładzie fotograficznym. Warsztaty fotograficzne w MDK prowadził dyr.Andrzej Szumowski.

W spotkaniu uczestniczyli p. Barbara Grątkowska (dyr. SOSW) oraz p. Adam Kutyła (radny Miasta Zamość). Zapraszamy na fotorelację z otwarcia wystawy “Tacy jesteśmy”.

Fotorelacja Janek Cios

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *