Święto Rodziny w Szkole Podstawowej nr 7 i Gimnazjum nr 1

„W uroczystą taką chwilę, składam życzeń moich wianek…”

20 maja  w Szkole Podstawowej nr 7 i w Gimnazjum nr 1 odbyła się uroczysta akademia z okazji „Święta Rodziny”. Montaż słowno–muzyczny, wzbogacony „Menuetem” Bacha na skrzypcach w wykonaniu Filipa Chmiela, wprowadził wszystkich w pełen ciepła nastrój i wzruszył niejednego Rodzica.

Wdzięczność za miłość, trud i poświęcenie Drogich Rodziców „wyśpiewał” szkolny zespół instrumentalno-wokalny „Forte Junior”.
Na scenie wystąpili wspaniali recytatorzy ze szkoły podstawowej: Wiktoria Szewczak, Natalia Załoga  Katarzyna Kiecak oraz reprezentanci gimnazjum: Joanna Ciuraszkiewicz, Edyta Artyś, Aleksandra Kalita i Marcin Kondraciuk  przygotowani pod kierunkiem nauczycielek: p. Katarzyny Bedy, p. Agnieszki Mielnickiej i p. Joanny Mudy. Piękną scenografię opracowała i wykonała p. Anna Sawiniec-Szczech.

Oprócz gorących podziękowań i serdecznych życzeń na rodziców czekała niespodzianka. Na zakończenie Jakub Oberda i Karolina Pociennik wykonali wspaniały układ lirycoljazz na tle piosenki  M. Bajora pt.: „Naszych matek maleńkie mieszkanka”  zaśpiewanej przez Olgę Krupę, Natalię Wojciechowską i Martynę Wiatr.

Wszystkim Kochanym Rodzicom życzymy wielu, wielu lat życia w zdrowiu i pomyślności!

Tekst i Foto: SP NR 7, Gimnazjum Nr 1

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *