Świąteczna ciężarówka Coca-Cola zawitała do Zamościa!

Świąteczna ciężarówka Coca-Cola zawitała do Zamościa ! 15 grudnia w godzinach 15.00 – 21.00 można było ją zobaczyć na jednym z najpiękniejszych Rynków w Polsce na Rynek Wielki w Zamościu.

Świąteczny event Coca-Cola to niepowtarzalna okazja, by bawić się w gronie rodziny i znajomych biorąc udział w 20 wyjątkowych atrakcjach. Zdjęcie z legendarną amerykańską ciężarówką, Świętym Mikołajem, „fabryka upominków” w której można przygotować prezent dla bliskich, wirtualna przejażdżka saniami Świętego Mikołaja, personalizowane puszki to tylko nieliczne z atrakcji.

Kultowa ciężarówka w Zamościu.
Prawie 18,5m długości, ponad 4m wysokości, 450-konny silnik i 16-biegowa skrzynia. Oświetlona 160 metrami światełek ledowych i ponad 6 tysiącami punktów świetlnych tworzy niepowtarzalną świąteczną atmosferę.

1 grudnia cztery ciężarówki wyruszyły jednocześnie z Warszawy, pokonując cztery różne trasy. Na trasie ciężarówek znajduje się 55 miast, a wśród nich m.in. Ełk, Białystok, Bydgoszcz, Łódź, Lublin, Malbork, Ostróda, Gorzów Wielkopolski, Zielona Góra, Łomża, Poznań, Kraków, Zamość, Bielsko-Biała, Kielce, Katowice, Częstochowa, Opole i Wrocław.

Fotorelacja Janek Cios

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.