Społeczny piknik na Poniatowskiego

Po nieudanej  – z przyczyn pogodowych – Wędrującej Estradzie osiedli Majdan, Powiatowa i Rataja społecznicy i radni postanowili zrekompensować nieudaną zabawę głównie dzieciakom.

W zeszłym tygodniu Wędrującą Estradę przerwała niespodziewana burza. Ponieważ szkoda było nam dzieci pozbawionych wakacyjnych atrakcji, postanowiliśmy, że sami zrobimy dzieciom słoneczny piknik. Nie była to impreza na miarę tej finansowanej przez Urząd Miasta, gdyż nie mieliśmy żadnej dotacji. Dobrzy ludzie wyjęli więc swoje grosze, kupili za nie jedzenie, słodycze, owoce, napoje, przygotowali sałatki i upiekli ciasta. Była muzyka, fajna zabawa, konkursy i bardzo ciekawe nagrody niespodzianki– poinformował radny Rady Miasta Zamość Rafał Zwolak organizator pikniku.

Na pikniku bawili się ludzie wszystkich pokoleń -od niemowlaków po emerytów.

Ci którzy nie mogli wyjść z bloku patrzyli z okna. Co tu dodawać, jeżeli jest grupa fajnych ludzi chętnych do działania, można zrobić z nimi wszystko. Trzeba tylko chcieć! Piknik odbył się dzięki takim ludziom jak (kolejność alfabetyczna) Wiesława i Ryszard Banachowie, Sławomir Ćwik, Dariusz Kulik, Anna Łaśko, Marta Pfeifer , Elżbieta Polanowska-Zawiślak– dodał Rafał Zwolak.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji Mirosława Chmiela

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *