Przypominamy: Mega koncert Dwójki już dzisiaj

Dzisiaj (29 lipca) o godz. 20 na Rynku Wielkim rozpocznie się koncert w ramach Letniej Trasy Dwójki. Na specjalnie zbudowanej na potrzeby wydarzenia scenie zagoszczą Michał Szpak, Sarsa, Margaret, Patrycja Markowska, Natalia Szroeder, Formacja Nieżywych Schabuff, Gromee & Lucas Meijer, Leszcze, Rafał Brzozowski, Marta Gałuszewska i zespół 4Dreamers. Nie zabraknie także Raya Wilsona, który wystąpi wraz ze swoim zespołem, a także w duecie z Patrycja Markowską.

Koncert poprowadzą Izabella Krzan i Ida Nowakowska. Z backstage’u panie wspierać będą Mateusz Szymkowiak i Kamil Nosel znany z anteny Radia ZET.

Widzowie na ogrodzony teren wpuszczani będą już od 17:30.

Oprócz formuły koncertowej nie zabraknie także atrakcji dla widzów: dzięki nowoczesnym technologiom będą oni mogli wziąć czynny udział w całym wydarzeniu. Pojawi się możliwość zaprezentowania krótkiego filmu z wakacji, pozdrowienia najbliższych czy zadedykowania piosenki ukochanej osobie. Uruchomiony zostanie także kącik utraconych znajomości, gdzie będzie okazja odnaleźć dawną miłość z kolonii lub obozu. Będą też konkursy i zabawy dla telewidzów.

Zamość jest drugim po Toruniu przystankiem na tegorocznej muzycznej trasie Dwójki. Kolejne koncerty odbędą się w sierpniu – w Stalowej Woli (5 sierpnia) i Gdańsku (31 sierpnia).

Transmisję koncertu w Zamościu obejrzeć będzie można od godz. 20:05 w TVP2.

Przypominamy także o dostępności parkingów i obowiązującym regulaminie. Te informacje znajdziecie TUTAJ.

Letnia Trasa Dwójki – tym razem dzisiaj w Zamościu

Dzisiaj (29 lipca) o godz. 20 na Rynku Wielkim rozpocznie się koncert w ramach Letniej Trasy Dwójki. Zamość – zaprasza

Opublikowany przez Życie Zamościa Niedziela, 29 lipca 2018

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *