Podsumowanie Roku Turystycznego – Zamość 2015

Kończy się rok kalendarzowy i skończył się sezon turystyczny .W Zajeździe Uroczysko w Sitańcu 20.11.2015 r. odbyło się  Podsumowanie Roku Turystycznego, organizowane przez Urząd Miasta i Lokalną Organizację Turystyczną “Zamość i Roztocze”

Prezydent Andrzej Wnuk wręczył nagrody stowarzyszeniom i organizacjom, które przyczynili się do promowania miasta i regionu.
Nagrody Miasta otrzymali :  Damian Bieniek za film reklamowy Zamość Twierdza Otwatra. Stowarzyszenie “Turystyka z Pasją” podziękowania za wkład w rozwój oferty turystycznej miasta, Leszek Sobuś – firma Zbyrczyk.za wkład w rozwój oferty turystycznej Miasta, Krystyna Łepik -uniwersytet III wieku.

Nagrody Lokalnej Organizacji Turystycznnej “Zamość i Roztocze”  otrzymali; Janusz Kapecki za popularyzację Roztocza, Jacek Podkościelny za Festiwal Podróżniczy,, ESKAPADY KRESOWE”
Podczas spotkania wręczone zostały także certyfikaty przystąpienia do LOT “Zamość i Roztocze”, które otrzymali: Małgorzata Czerniak- restauracja Corner Pub i Forteczne Centrum Informacji Historycznej i Turystycznej w Zamościu.

Nagrodę ,, Roztoczan 2015″ otrzymała Gmina Janów Lubelski za Park Rekreacji ZOOM NATURY, rozwój turystyki w regionie,  zaangażowanie w budowę marki Janowa Lubelskiego jako ważnego produktu turystycznego południowo-wschodniej Polski.
Na zakończenie dyrektor Wydziału Turystyki i Promocji Damian Miechowicz przedstawiał referat co należałoby poprawić aby współpraca miedzy wszystkimi zaangażowanymi w promocję Miasta i regionu była jeszcze lepsza.

Fotorelacja Janek Cios

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *