Otwarcie nowych mieszkań w Zamościu

7

16 września 2015 r. odbyło się uroczyste otwarcie nowych mieszkań dla zamościan przy ulicy Chłodnej 7.

W otwarciu wziął udział prezydent Zamościa Andrzej Wnuk, prezes Towarzystwa Budownictwa Społecznego Tomasz Godek, przedstawiciele Powiatowego Banku Spółdzielczego w Zamościu oraz zaproszeni goście. Zebrani obejrzeli nową inwestycję, a zamiast tradycyjnego przecięcia wstęgi, prezydent Wnuk wraz z przybyłymi gośćmi zasadził dwa drzewa przy wjeździe do bloku, przy parkingu dla nowych lokatorów.

Przypomnijmy, że Towarzystwo Budownictwa Społecznego spółka z o.o. w Zamościu oddało do użytkowania blok mieszkalny przy ul. Chłodnej. Trzypiętrowy blok z parterem posiada 36 lokali mieszkalnych o łącznej powierzchni 1799,28 m2 i wyposażony jest w windę dla niepełnosprawnych.

Umowy najmu na wszystkie lokale w tym budynku zostały już zawarte. Nowe mieszkania stanowią częściową realizację projektu inwestycyjnego Towarzystwa Budownictwa Społecznego w Zamościu. W ramach tego projektu przewidziana jest budowa kolejnego bloku przy ul. Chłodnej w latach 2016-2017.

Wstępnie wnioski o zawarcie umów można składać w biurze TBS przy ul. Peowiaków 8 w Zamościu. Więcej informacji na stronie www.tbs.zamosc.pl lub pod numerem telefonu 84-638-74-15.

(Materiał nadesłany)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *