Otwarcie nowego, zintegrowanego centrum handlowo- przesiadkowego w Zamościu

W dniu 21 maja nastąpiło otwarcie nowego, zintegrowanego centrum handlowo- przesiadkowego HopStop położonego przy ul. Hrubieszowskiej 9 w Zamościu. Jest to kolejna inwestycja zrealizowana przez Katharsis Development sp. z o.o.

Na powierzchni 4000 m2 przygotowano lokale dla następujących najemców: Stokrotka, KIK, Pepco, Neonet, Rossmann, Świat Prasy, Apteka Dyżurna, Piekarnia Jutrzenka, Salon Optyczny „OKO” i inni. Operatorem dworca jest Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Zamościu  Sp. z o.o. Na terenie ww. centrum będzie operował także przewoźnik taksówkowy Van Taxi.

W ramach inwestycji przebudowano rondo u zbiegu ulic Hrubieszowskiej i Reja oraz wybudowano kolejne rondo u zbiegu ulic Hrubieszowskiej i Gminnej. Wykonano ponad 1000 m2 nowych chodników i ponad 5000 m2 nowego asfaltu. Nowe latarnie uliczne i zieleń to też część inwestycji realizowanej na koszt inwestora centrum HopStop. Budowa obiektu zajęła blisko 10 miesięcy.

Spółka realizując w Zamościu przy ulicy Hrubieszowskiej 9 ww. inwestycję budowy centrum HopStop, stworzyła w ofertę dla klienta z konkretnymi zwyczajami zakupowymi. Odpowiedziała na potrzeby mieszkańców Zamościa ceniących sobie bliskość, dostępność centrum, a także jego kompleksowy charakter uzupełniony o funkcje dworca PKS wraz z poczekalnią.

Dworzec PKS dawniej 

Dzisiaj –  zintegrowane centrum handlowo- przesiadkowego

One thought on “Otwarcie nowego, zintegrowanego centrum handlowo- przesiadkowego w Zamościu

  • 24 maja 2016 o 09:07
    Permalink

    Nic nie jest napisane o dworcu dla busów, a gdzie mają się podziać pasażerowie korzystający z busów, dalej będą mokli na deszczu w oczekiwaniu na transport, dworzec tylko dla PKS które prawie nie istnieje.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.