Orszak Trzech Króli w Zamościu: Święta Rodzina – Anna i Sebastian Telenga

Zgodnie z zapowiedzią prezentujemy kolejno biogramy postaci biorących udział w zamojskim Orszaku Trzech Króli A. D. 2019, który przejdzie ulicami miasta już 6 stycznia (program Orszaku znajdziecie TUTAJ).

Prezentację biogramów postaci zamyka Święta Rodzina czyli Anna i Sebastian Telenga, mieszkańcy Zamościa, rodzice dwójki dzieci: czteroletniego Kubusia i rocznej Zuzi.

Anna jest nauczycielką w szkole ponadgimnazjalnej, a Sebastian pracownikiem Bursy Międzyszkolnej nr 1 w Zamościu.

Mówią: „Jesteśmy dumni, że po raz drugi powierzono nam pełnienie tak zaszczytnych ról. To dla nas wielki zaszczyt i wyróżnienie. Cieszymy się, że będziemy mogli uczestniczyć wOrszaku Trzech Króli, który przybliża wszystkim mieszkańcom naszego miasta symbolikę i znaczenie Święta Objawienia Pańskiego. To wspólne trwanie przy Jezusie, razem z Mędrcami, którzy za przewodnictwem gwiazdy przybyli oddać pokłon i cześć Jezusowi, jeszcze bardziej mobilizuje nas do kroczenia z Chrystusem i opierania naszego życia na dekalogu. Ufamy, że V Orszak Trzech Króli, który wyruszy 6 stycznia, przyniesie dobre owoce, które towarzyszyć będą nam wszystkim przez każdy kolejny dzień 2019 roku”.

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *