NIE DLA SPALARNI w Zamościu – konferencja Komitetu Społecznego

Dzisiaj 13 lipca o godz.11.00 przed ciepłownią spółki Veolia.SA, przy ulicy Hrubieszowskiej 173 odbyła się konferencja prasowa Komitetu Społecznego NIE DLA SPALARNI w Zamościu, W konferencji uczestniczyli; Przewodniczący Komitetu Społecznego NIE DLA SPALARNI w Zamościu – Rafał Farion,Radny Rady Powiatu Zamojskiego Konrad Dziuba, Radna UM Agnieszka Klimczuk,Rafał Zwolak , Janusz Kupczyk oraz mieszkańcy Szopinka.

Protest już w najbliższy czwartek 18 lipca o godz. 15:30, przy ul. Hrubieszowskiej – na granicy miasta, przy zjeździe do ciepłowni Veoli.

Czego obawiają się protestujący i mieszańcy zapraszamy do materiału filmowego

Konferencja prasowa Komitetu Społecznego NIE DLA SPALARNI w Zamościu

Konferencja prasowa Komitetu Społecznego NIE DLA SPALARNI w Zamościu, która odbyła się przy ciepłowni spółki Veolia.SA, przy ulicy Hrubieszowskiej 173

Opublikowany przez Życie Zamościa Sobota, 13 lipca 2019

Advertisements
aktualności Zamość akcje charytatywne Zamość architektura Zamość atrakcje turystyczne Zamość baseny Zamość biegi uliczne Zamość biblioteki Zamość biznes Zamość dziedzictwo kulturowe Zamość eventy Zamość festiwale Zamość fitness Zamość galeria sztuki Zamość historia Zamość hotele Zamość imprezy kulturalne Zamość inicjatywy społeczne Zamość informacje Zamość inwestycje Zamość kino w Zamościu kluby muzyczne Zamość kluby sportowe Zamość koncerty muzyczne Zamość koncerty Zamość konferencje biznesowe Zamość kursy i szkolenia Zamość kawiarnie Zamość kulturalne Zamość lokalne firmy Zamość lokalne wiadomości Zamość maratony Zamość muzea Zamość muzeum Zamość noclegi Zamość oferty pracy Zamość organizacje pozarządowe Zamość parki Zamość pomoc społeczna Zamość portal informacyjny Zamość przedsiębiorstwa Zamość praca Zamość przewodnik po Zamościu projekcje filmowe Zamość rekonstrukcje historyczne Zamość restauracje Zamość rynek pracy Zamość siłownie Zamość spacery po Zamościu spektakle teatralne Zamość spotkania autorskie Zamość spotkania mieszkańców Zamość szkoły Zamość szlaki turystyczne Zamość targi biznesowe Zamość teatr w Zamościu turnieje sportowe Zamość uniwersytety Zamość wydarzenia edukacyjne Zamość wydarzenia historyczne Zamość wydarzenia kulturalne Zamość wydarzenia społeczne Zamość wydarzenia w Zamościu wiadomości z Zamościa wolontariat Zamość wykłady Zamość warsztaty artystyczne Zamość warsztaty Zamość wyścigi rowerowe Zamość wystawy artystyczne Zamość wystawy Zamość zabytki Zamościa zabytki Zamość zawody sportowe Zamość zamojska społeczność życie w Zamościu zwiedzanie Zamość Akademia Zamość radio zamość imprezy zamość

One thought on “NIE DLA SPALARNI w Zamościu – konferencja Komitetu Społecznego

 • 14 lipca 2019 o 12:46
  Permalink

  wklejam komentarz z innego miejsca bo dobrze podsumowuje bzdury z konferencji, nie rozumiem tylko po co tak kłamią, z głupoty czy dla karierki:
  “Ale w jakiej sprawie protest?
  – Śmieci z zagranicy??? – W UE jest prawie pół tysiąca spalarni – komu opłaca się wozić do Zamościa jak ma obok? Szły do Polski śmieci bo tanio można było dać na wysypisko ale nie do spalarni gdzie utylizacja kosztuje. Sprawdźcie sobie bo mieszacie tematy bez związku.
  – Trucie mieszkańców??? – Kolejna bzdura – jeden grill wytwarza tyle szkodliwych substancji co spalarnia przez tydzień, jeden ładny dzień i jest tyle grilli w Zamościu że spalarnia nie dogoni ich przez dziesiątki lat działalności.
  – Utrata wartości działek??? – Pomijając że w Zamościu to teren przemysłowy to jest np. Wiedeń, Monte Carlo, Kopenhaga itd. itp. – spalarnie są w centrach miast, kupcie sobie tam ziemię skoro niby wartość spadła, powodzenia 
  – Odór??? – Spalarnie nie śmierdzą, śmierdzą śmieci, kompostownie, wysypiska a spalarnie nie śmierdzą. Nie wiem jak jaśniej…
  – Hałdy śmieci??? – Poszukajcie w zdjęciach google różnicy pomiędzy wysypiskiem a nowoczesną spalarnią skoro nie rozumiecie… Plagi szczurów i karaluchów??? – nawet nie potrafię na poważnie tego skomentować. Może dodacie plagę szarańczy, much i kosmitów?
  – Zagrożenia pożarem??? – skoro tak to podajcie ile w tym roku było takich pożarów w spalarniach, konkretnie gdzie i kiedy? Kojarzę dziesiątki pożarów otwartych wysypisk ale nie słyszałem o żadnej spalarni.
  Z takim talentem do wymyślania głupot proponuję założyć związek wyznaniowy. Takie związki chyba nie płacą podatków”

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *