Na zamojskich drogach mniej skrzyżowań

Na skrzyżowaniu ulic: Peowiaków, Sadowa i Piłsudskiego w Zamościu od wtorku (26.10) wprowadzono zmianę w organizacji ruchu.

Na zamojskich  ulicach prowadzone są bieżące remonty. Przypominamy, że równocześnie przebudowa skrzyżowań w ronda o ruchu okrężnym prowadzona jest w dwóch lokalizacjach:

– na skrzyżowaniu ulic: Peowiaków, Sadowa i Piłsudskiego, gdzie od wtorku (26.10) wprowadzono zmianę w organizacji ruchu.
Ruch na skrzyżowaniu o ruchu okrężnym wyznaczają znaki pionowe.  O wprowadzonych zmianach informuje oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Zamościu st. asp. Dorota Krukowska – Bubiło.

– praz przy II Liceum Ogólnokształcącym u zbiegu ulic: Orląt Lwowskich, Odrodzenia i Partyzantów, gdzie sygnalizacja świetlna jest wyłączona, a organizację ruchu wyznaczają znaki drogowe.

Warto nadmienić, że od ubiegłego tygodnia otworzony jest fragment ul. Piłsudskiego, gdzie umożliwiony jest dojazd do parkingu przy Parku Miejskim.  Jednak w dalszym ciągu od ul. Piłsudskiego dojazd do Starówki jest niemożliwy ponieważ w związku z remontem kanalizacji deszczowej z ruchu kołowego wyłączone jest rondo u zbiegu ulic Piłsudskiego, Akademickiej, Łukasińskiego. W związku z tymi pracami dojazd do Starówki możliwy jest tylko od ul. Dzieci Zamojszczyzny.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *