Miasto Zamość z nagrodą Lubelskiego Klubu Biznesu

W środę, 12 czerwca w Lubelskim Centrum Konferencyjnym odbyła się gala finałowa Programu Promocji Firm i Gmin Business Excellence.

Intencją przedsięwzięcia jest wyróżnienie i nagrodzenie najlepszych firm i samorządów z regionu, wywierających istotny wpływ na rozwój gospodarczy Lubelszczyzny. Samorządy biorące udział w konkursie BUSINESS EXCELLENCE zostały poddane szczegółowej analizie, która przebiegała w II etapach. Obok wyników finansowych, oceniano m.in. standardy obsługi inwestora, innowacyjność, działania promocyjne, dostępność i jakość oferty inwestycyjnej czy relacje z przedsiębiorcami.

Laureatów i wyróżnionych wyłoniła Kapituła Programu, złożona ze specjalistów, przedstawicieli instytucji finansowych, samorządowych i naukowych w 4 kategoriach:

– Smart Gmina

– Eko Gmina

– Gmina Proinwestycyjna

– Gmina Obywatelska

Miasto Zamość zostało laureatem konkursu w kategorii „Gmina Proinwestycyjna”.

Nagroda jest podsumowaniem działań i efektem wytężonej pracy Wydziału Rozwoju Miasta i Funduszy Zewnętrznych na rzecz tworzenia przedsiębiorcom dogodnych warunków do prowadzenia działalności gospodarczej.

Statuetkę oraz list gratulacyjny w imieniu Prezydenta Miasta Zamość Pana Andrzeja Wnuka odebrał Dyrektor Wydziału Tomasz Kossowski.

Patronami honorowymi wydarzenia był m.in. Wojewoda Lubelski – Przemysław Czarnek oraz Marszałek Województwa Lubelskiego Jarosław Stawiarski.

 ( inf. i fot. www.investin.zamosc.pl )

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *