Mejk – Zamojska majówka 2017

Druga gwiazdą Wieczoru Disco Polo  Zamojskiej majówki 2017 na Rynku wielkim był zespół Mejk . Oczywiście nie obeszło się bez wspólnego śpiewania i zaproszenia kilku uczestników koncertu na scenę i przede wszystkim rozdawania płyt, autografów i wspólnych zdjęć z wokalistką. Pomijam fakt, że zabawa była,, przednia”

MEJK tworzą dwie charyzmatyczne i nietuzinkowe osoby.
Swoje początki zespół datuje od 1999 roku.
Obecny skład stanowią Elwira i Mariusz oraz ich tancerze.

Elwira Mejk- Wokalistka, Lider Zespołu Mejk
Publicznie śpiewała już w wieku 4 lat na początku tylko dla rodziców i dziadków, później jej kariera nabierała coraz szybszego tempa. Mijały lata, a Elwira nabierała doświadczenia muzycznego i medialnego w różnych projektach muzycznych.
Prawdziwy sukces rozpoczął się w chwili kiedy została wokalistką zespołu.
Elwira sama pisze teksty, w których stara się zawrzeć prawdziwe odczucia i emocje, które towarzyszą jej w codziennym życiu. Elwira Mejk jest prowadzącą program Kuchnia POLOwa w POLO TV.

Mariusz Brodzik
Muzyka w życiu Mariusza towarzyszyła mu od urodzenia, dzięki rodzicom którzy byli także muzykalni. Już jako dziecko próbował grać na wielu różnych instrumentach. Początek instrumentalnej drogi Mariusza rozpoczął się w szkole muzycznej, gdzie uczęszczał na zajęcia z fortepianu. W liceum zajmował się prowadzeniem chóru klasowego. Przez kolejne lata angażował się w nowe projekty, ale nadal szukał dla siebie czegoś innego.
Aż w końcu dostał propozycję, aby założyć zespół pod znaną już dzisiaj nazwą MEJK.
Mariusz jest wszechstronnie uzdolnionym człowiekiem. W swoim dorobku artystycznym ma wiele kompozycji i utworów, tworzy, śpiewa, akompaniuje. Ukończył szkołę muzyczną I stopnia w klasie fortepianu.

Elwira i Mariusz razem tworzą zgrany duet, śpiewają, komponują ,a co najważniejsze mają na swoim koncie kilkaset występów przed publicznością w całej Polsce.

Advertisements

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *