“MARZENIE NATASZY” – Grupa Banina w Lublinie

MARZENIE NATASZY to ostatni spektakl z imprez towarzyszących 40 ZLT  wystawiony przez Grupę Banina w Lublinie  11 lipca o godz. 19.00 w Piwnicy pod Kameralną ul. Zamenhofa 12.

Natasza mieszkała w Śródmieściu, pewnie na Dolnej Panny Marii w Lublinie, w starej, odrapanej kamienicy. To obok Pałacu Tetlów, gdzie zrobiliśmy spektakl. A może mieszkała na Lubartowskiej? Może uczestniczyła w bójkach dolnej z górną częścią ulicy? A może jest z mojego podwórka na Niecałej? Obecnie mieszka z bogatym chłopakiem Iwanem. Nataszka wciąż jednak poluje na swojego księcia z bajki… jeszcze bogatszego.

Pół roku temu wyszła z bidula i otrzymała dowód osobisty, uważa się za dorosłą. Próbuje sobie jakoś ułożyć życie. Już wie, że pieniądze, a nie uczucia są najważniejsze, już stała się zimna, w parę tygodni dorosła. Nigdy nie miała dzieciństwa, a teraz dojrzałość równa się dla niej z wyrachowaniem, ze znalezieniem się pod skrzydłami „opiekuna”. Swoją niewątpliwą wrażliwość przykryła zimnym spojrzeniem spod sztucznych rzęs i markowym kosmetykiem. Dziś spotkać ją możemy w modnych lubelskich klubach, wyginającą się przy szybkiej muzie. Żyje mocno. W jej obecnym życiu nie ma już uczuć, jest słodki, lepki uśmiech do internetowej kamerki mówi reżyser Bartłomiej Miernik

MARZENIE NATASZY Grupa Banina w Lublinie
autor: Jarosława Pulinowicz
reżyseria: Bartłomiej Miernik
występują: Anna Dudziak, Paweł „Kanciak” Wójcik

Fotorelacja: Mirosław Chmiel

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.