Koncert Młodych Zdolnych w ZDK

Mieszkańcy Zamościa mieli okazję wysłuchać wyjątkowego koncertu organizowanego przez ZDK pt. , Koncert Młodych Zdolnych ” 16 kwietnia /sobota/ o godzinie 17.00.

W koncercie wystąpiły szczególnie uzdolnione dzieci i młodzież od 2 roku życia do lat 19, działające w zamojskich instytucjach rozwijających talenty. Można było zobaczyć nie tylko dzieci śpiewające, tańczące, grające na różnych instrumentach ale także sportowców. Koncert skierowany był do rodziców, którzy szukają ciekawej oferty edukacyjnej dla swojego dziecka. Wybór był duży. W koncercie zaprezentowali się: Akademia Rozwoju Talentu VIOLINKI, Młodzieżowy Dom Kultury, Roztoczański Klub Karate Tradycyjnego, Społeczne Ognisko Muzyczne, Szkoła Muzyczna YAMAHA, Zamojski Dom Kultury oraz Zamojski Klub Karate Tradycyjnego.

Fotorelacja Mirosław Chmiel

Koncert Młodych Zdolnych  cz.I

[youtube Ms8l9tdOqt8]

Koncert Młodych Zdolnych  cz.II

[youtube LuNbTAMYF90]

Koncert Młodych Zdolnych  cz.III

[youtube hO2SAkF4iGQ]

3 thoughts on “Koncert Młodych Zdolnych w ZDK

 • 24 kwietnia 2016 o 21:05
  Permalink

  Czemu tego dziecka ze sceny rodzice nie zabrali,jakieś dziwne miny stroi!!! a rodzice siedzą i się patrzą jak innym przeszkadza w występie-porażka!!!

  Odpowiedz
  • 24 kwietnia 2016 o 21:09
   Permalink

   No rzeczywiście dziwna sytuacja, rodzice bez wyobrazni. Zamiast zabrać dziecko by innych nie rozpraszało to siedzą i suszą zęby.

   Odpowiedz
 • 24 kwietnia 2016 o 21:31
  Permalink

  To dziecko jest strasznie denerwujące, wyłazi na scenę,przeszkadza,no kurcze a mamuśka siedzi i nawet uwagi nie zwróci,może sama by poskakała z tym dzieckiem. Trochę szacunku dla występujących dzieci,rozumiem fotograf ! może tak nie wypada po prostu i należało by zabrać dziecko.

  Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *