Kolejna wygrana młodzików AMSPN Hetman Zamość

1

,,Nie zwalniają tempa młodzicy starsi Naszego klubu. Po efektownym zwycięstwie w międzynarodowym turnieju w Tarnowie, tym razem okazali się najlepsi w mocno obsadzonym turnieju o Puchar Prezesa Górnika Łęczna.

Rywalami naszych zawodników były zespoły Górnika Łęczna, AP Top 54 Biała Podlaska, Pogoni Siedlce, Orlika Lubartów, Niedźwiadka Chełm, BKS Lublin i Gaudium Zamość. Rywalizacja w turnieju odbywała się w formule „każdy z każdym”, co oznaczało, że drużyny miały do rozegrania po siedem meczów. Sześć meczów nasi zawodnicy rozstrzygnęli na swoja korzyść bez straty bramki. Dopiero w ostatnim meczu, który nie decydował już o końcowej wygranej lepszy okazał się BKS Lublin. Naszemu zespołowi przypadły również dwie nagrody indywidualne. Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Łukasz Pokrywka, a królem strzelców został Jan Mróz.

Chcieliśmy w Łęcznej pokazać piłkę w dobrym wydaniu i to nam się udało, rozegraliśmy dobry turniej. Krok po kroku chcemy robić postępy, a takie występy pokazują, że idziemy w dobrym kierunku.
Dziękujemy organizatorom za świetnie zorganizowane zawody.
Wyniki poszczególnych meczów.
Hetman – Gaudium Zamość  3:0 (Mróz, Myszka, Panas)
Hetman- Pogoń Siedlce 1:0 (Mróz)
Hetman- Top 54 Biała Podlaska 1: 0 (Mróz)
Hetman- Orlik Lubartów 1: 0 (Pokrywka)
Hetman- Niedźwiadek Chełm 4:0 (Mróz 3, bramka samobójcza)
Hetman- Górnik Łęczna 2: 0 (Panas, Myszka)
Hetman- BKS Lublin 0:1

Klasyfikacja końcowa turnieju:
1.     AMSPN Hetman Zamość
2.     BKS Lublin
3.     Górnik Łęczna
4.      Niedźwiadek Chełm
5.   TOP 54 Biała Podlaska
6.       Gaudium Zamość
7.       Pogoń Siedlce
8.       Orlik Lubartów
AMSPN Hetman : Zabiciel Michał, Ziemiński Wojciech, Żukowski Wojciech, Kołodziejczuk Jakub, Podoba Jakub, Pokrywka Łukasz, Panas Bartłomiej, Myszka Marcel, Mróz Jan, Pociennik Adam, Cisło Michał, Cymiński Jakub, Duda Maciej ”  – powiedział Trener: Sebastian Luterek

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *