Juwenalia PWSZ Wybory Miss i Mistera

W kolejnym Dniu Kultury Studenckiej PWSZ w Zamościu, który również odbył się na placu przed budynkiem PWSZ przy ul. Zamoyskiego 64, odbyły wybory MISS i MISTERA PWSZ  oraz konkurs 1 z 10. Były ciekawe pytania takie jak;
– ogólna prezentacja
– kim chciałbyś zostać w przyszłości
– jak dbasz o swoje zdrowie
– pytania losowe np. czy na bezludną wyspę zabrałbyś dziewczynę, czy alkohol i zaskakujące odpowiedzi ale Jury w składzie: Jerzy Korniluk (kanclerz uczelni), Agnieszka Pasieczna (pracownik dziekanatu), Paweł Chrzan (kierownik Biura Karier i Praktyk Studenckich), Monika Parol (Miss PWSZ 2016) oraz Edyta Romaszko (studentka PWSZ)   po dłuższym zastanowieniu jednak dokonała wyboru choć nie koniecznie zgadzał się z typami studentów. Najważniejsze,że była fajna zabawa choć po odpowiedziach kandydatów można byłoby przypuszczać,że była też i trema.

Do konkursu przystąpiło pięć dziewczyn i tyleż samo chłopaków. Na początku wszyscy startujący w konkursach wystąpili na scenie w strojach codziennych i dokonali ogólnej prezentacji swojej osoby. Kolejne kreacji to były stroje biznesowe, a dodatkowo kandydaci opowiadali o tym, kim chcieliby zostać w przyszłości. Potem wszyscy zaprezentowali się w strojach sportowych i opowiadali o tym, jak dbają o zdrowie, a na końcu pokazali się publiczności w strojach wieczorowych. O fryzury kandydatek do tytułu Miss tego dnia zadbały uczennice z technikum usług fryzjerskich w zamojskim „Ekonomiku”.

Miss PWSZ została Wioleta Sosińska (bezpieczeństwo narodowe)
Vicemiss: Katarzyna Noworol (pedagogika)
Miss Publiczności: Katarzyna Poninkiewicz (pedagogika)

Mister: Dominik Panas (mechanika i budowa maszyn)
Vicemister: Denys Tereschuk (bezpieczeństwo narodowe)

W konkursie 1 z 10-ciu  było też widać,że studenci mimo tylko zabawy ale starali się udzielać szczegółowych i dobrych odpowiedzi. Uczestnicy odpowiadali na wylosowane pytania z kategorii: polityka, człowiek, świat, plotki i kobiety.  W którym kraju jest zakaz przytulania drzewa? Które państwo ma większy wskaźnik rozwodów? Co otwiera się automatycznie u kobiety podczas malowania rzęs? To tylko niektóre z pytań, na które trzeba było odpowiadać podczas konkursu.  Zabawa zabawą ale rywalizacji nigdy nie jest dość o miejsce na podium. W konkursie 1 z 10 zwyciężył: Marcin Juźwiak (bezpieczeństwo narodowe)

One thought on “Juwenalia PWSZ Wybory Miss i Mistera

  • 11 maja 2017 o 17:41
    Permalink

    PWSZ na propsie! Fajni studenci, dobra zabawa.

    Odpowiedz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.