Jak powstają Horrory – spotkanie z twórcami Horroru na Roztoczu – 17.11.2014

17 listopada 2014 w Zespole Szkół nr 1 w Hrubieszowie odbyło się spotkanie pod tytułem: Jak powstają Horrory! prowadzone przez twórców projektu Horror na Roztoczu – Łukasza Kiełbasę i Marcina Wnuka.
W spotkaniu wzięły udział liczne klasy z “Jedynki”. Nasi zamojscy twórcy przez niemalże dwie godziny opowiadali ponad 140 osobowej grupie: jak stworzyć książkę, jak ją wypromować, skąd wziąć fundusze, pomysły i czas na pisanie, nawet nie mając pieniędzy ani odpowiednich umiejętności. Ze strony słuchaczy padały liczne pytania, które zmuszały prowadzących do zgłębiania tematu i zdradzania wszelkich sekretów powstawania Horroru na Roztoczu.
Jako uwieńczenie spotkania zostały rozdane liczne nagrody, w tym także książki Horror na Roztoczu.
Redakcja Życie Zamościa jako aktywni promotorzy kultury jesteśmy dumni z sukcesów naszych zamojskich literatów, szczególnie kiedy dzielą się nimi z młodzieżą.

Korzystając z okazji zapraszamy także na spotkanie autorskie z twórcami projektu Horror na Roztoczu, które odbędzie się już w najbliższy piątek 21 listopada, o godzinie 17:00 w Bibliotece Publicznej w Mokrem.

Książkę Horror na Roztoczu można kupić poprzez stronę www.horrornaroztoczu.pl ,w licznych księgarniach internetowych oraz na zbliżającym się spotkaniu.
Pełna relacja ze spotkania dostępna na stronie www.horrornaroztoczu.pl

Zapraszamy do obejrzenia galerii ze spotkania.

Fotografie otrzymane dzięki uprzejmości Grzegorza Wasylko i Sary Solak – www.grzegorzwasylko.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.