III Przegląd Fotografii Zamojskiej

W Zamojskim Domu Kultury 14 czerwca o godz. 16.00 otwarto wystawę III Przeglądu Fotografii Zamojskiej.

Jury III Przeglądu Fotografii Zamojskiej w składzie :
Mieczysław Cybulski – przewodniczący Jury, afrp, afiap, zdfp, Prezes Fotoklubu RP;
Stanisław Orłowski – Członek Honorowy Fotoklubu RP, Członek ZPAF;
Henryk Szkutnik – Członek ZPAP;
Waldemar Siatka – afrp;
Mirosław Chmiel – afrp;  po zapoznaniu się z pracami zgłoszonymi na III Przegląd Fotografii Zamojskiej postanawia :

1. Przyznać następujące nagrody :
I nagroda: Złoty medal Fotoklubu RP oraz nagroda rzeczowa dla Tadeusza Adamczuka za pracę: „ Prosta historia’’
II nagroda: Srebrny medal Fotoklubu RP oraz nagroda rzeczowa dla Bogdana Cabaja za pracę nr 1 bez tytułu
III nagroda: Brązowy medal Fotoklubu RP oraz nagroda rzeczowa dla Witolda Miąsika za pracę: „Kierunek’’

2. Przyznać następujące, równorzędne wyróżnienia dla:
Agaty Pop za pracę: „Black – Swan’’
Julii Kulik za pracę: „Niepokój’’

3. Zakwalifikować do galerii pokonkursowej następujące prace :
ALEKSANDRA BARANOWICZ – „Spotkanie’’
AGNIESZKA BEKIER – „Odlot’’
MAGDALENA BĘŚ – „Piękno literatury’’
BARTŁOMIEJ BIAŁOBOCKI – „Droga za horyzont’’
MICHAŁ BIELKO – „Krople wody”
DAMIAN BONDYRA – „Balonik’’
ARTUR BUCZYŃSKI – „Droga na zachód’’
BOGDAN CABAJ – bez tytułu
JERZY CABAJ – bez tytułu
JERZY CABAJ – bez tytułu
KAZIMIERZ CHMIEL – bez tytułu
MAGDA CIOS – bez tytułu
MAGDA CIOS – bez tytułu
MONIKA DZIADOSZ – „Raj’’
MICHAŁ FANDYSZ – „Babcia II’’
ALEKSANDRA GNIDA – „Mrok’’
ELŻBIETA GNYP – „Struktura’’
WOJCIECH – WINTER KAPUŚCIŃSKI – „Spichlerz’’
TOMASZ KŁĘBEK – „Fabryka chmur’’
TOMASZ KŁĘBEK – „Stanley Breckenridge’’
BARTŁOMIEJ KOPROWSKI- „Fajerwerki’’
BARBARA KOTYŁA – „Skalne miasto Adrszpach (Czechy)’’
KLAUDIA KOZYRA – „Przystań I’’
KLAUDIA KOZYRA – „Przystań III’’
EMILIA KRZYŻANOWSKA – „Odbicie zimy’’
EMILIA KRZYŻANOWSKA – „Słońca dmuchawca’’
JUSTYNA KSIĄŻEK – „At World’s end’’
MILENA KULDA – „Niezapomniany lęk’’
JULIA KULIK – „Nadzieja’’
KRZYSZTOF KURZĘPA – „Zima’’
ANNA KWIATKOWSKA – „Spełniając siebie I’’
ANNA KWIATKOWSKA – „Spełniając siebie II’’
JOANNA LASKOWSKA – „Nostalgia’’
WOJTEK LEMBRYK – bez tytułu
WOJTEK LEMBRYK – bez tytułu
WALDEMAR LESZCZYŃSKI – „Bitwa pod Komarowem’’
WALDEMAR LESZCZYŃSKI – „Pod Mariackim’’
KLAUDIA ŁAGOWSKA – „Reakcja I’’
KLAUDIA ŁAGOWSKA – „Reakcja III’’
SZYMON ŁYCIUK – „Łączy nas piłka’’
SZYMON ŁYCIUK – „War is Coming’’
EWA MARSZALEC – „Zabawa w chowanego”
WITOLD MIĄSIK – „Czekanie’’
PAWEŁ NOWAK – „Kaskader’’
DOROTA NOWOSAD – bez tytułu
ELIZA OSTAPIŃSKA – Staruszka’’
ALINA OSTASZ – bez tytułu
ALINA OSTASZ – bez tytułu
JAKUB OWCZAREK – „Obrazki z lotniska’’
MAŁGORZATA PIASECKA – „Gdzieś za stodołami’’
PIOTR PŁACHCIŃSKI – „Toskania’’
PIOTR PŁACHCIŃSKI – „Włochy’’
PAULINA PONIEWAŻ – „Milczenie’’
MAŁGORZATA RADZIEJEWSKA – „Człowiek’’
MAŁGORZATA RADZIEJEWSKA – „Rodzina’’
TOMASZ RYBCZYŃSKI – „Ulotne chwile’’
MAREK RYŚ – „Nostalgia’’
KATARZYNA SACHAJKO – bez tytułu
SYLWIA SADŁO – „Portret kobiety’’
JAROSŁAW SZAFRAN – „Motocyklowy Zamość”
BARBARA SIEWIEŃ – WSZOŁA – bez tytułu
BARBARA SIEWIEŃ – WSZOŁA – bez tytułu
ADRIAN SUCH – „Drogi do nieba’’
WALDEMAR SUSZYNA – „Port morski Mykonos (Grecja)’’
WALDEMAR SUSZYNA – „Tower Bridge Londyn’’
DARIUSZ SZOPA – bez tytułu
MIROSŁAW TETERYCZ – „Figura z Brusna’’
MIROSŁAW TETERYCZ – „Muzeum’’
MIROSŁAW TETERYCZ – „Schody do nieba’’
PATRYCJA WALUŚ – „Skrytość’’
JUSTYNA WOJCIECHOWSKA – „Cienie’’
KATARZYNA WÓJTOWICZ – „Rodzinny owoc’’
LESZEK WYGACHIEWICZ – bez tytułu
LESZEK WYGACHIEWICZ – bez tytułu
JOANNA ZAREMBA – „Modliszka’’

Ogółem w przeglądzie wzięło udział 92 autorów nadesłało 271 zdjęć. Warunki regulaminu spełniało 210 zdjęć przysłanych przez 76 autorów.
Na wystawę zakwalifikowano 82 prace 59 autorów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *