I EDYCJA Platinium Force Race – 2016

W niedzielę, 19 czerwca br. w Parku Miejskim, pod patronatem i z udziałem prezydenta Zamościa Andrzeja Wnuka, odbyła się pierwsza edycja zawodów Platinium Force Race.

Aby wziąć udział w zawodach, wystarczyło zebrać drużynę 6-osobową, która odważyła się pokonać przygotowane przez organizatorów przeszkody. Zwycięska drużyna wygrała nagrody o łącznej wartości ponad 2000 zł. Oprócz wyzwania zespołowego organizatorzy zachęcali także indywidualnie: „Zmierz się z prezydentem Andrzejem Wnukiem i pokonaj trasę szybciej niż prezydent!” Przygotowany dla uczestników tor przeszkód – składał się z bardzo ciekawych przeszkód np.: żniwa,, mount everest, droga do raju, wyzwanie lekkoatlety, koszmar wulkanizatora, piekło, dom strachów, połowy rybackie, strongman, pole minowe! Ilość drużyyn, zebranej publiczności, emocjach jaki i wysiłkom każdego zawodnika świadczy o dużym zainteresowaniu i zachęca do kontynuowania takich imprez.

Ilość startujących zawodników przekroczyła 100 osób.
Pierwsze miejsce w kategorii mężczyzn zajęła drużyna: III Zamojski Batalion Zmechanizowany. Druzyna uzyskała czas: 13,41s.
W kategorii kobiet zwyciężyła drużyna instruktorki Magdaleny Pitek, czas: 18:49s.
Najlepszy czas uzyskała – nagrody indywidualne:
1. Gabriela Hawro: 2,50s.
2. Arkadiusz Czajka 2:04s.

Drużyna Pana Prezydenta uzyskała czas: 18, 94s.
Czas Pana Prezydenta: 3:33s.

 

Fotorelacja Janek Cios

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *