Festwial Sportu dla Rodziny 2017

W niedzielę (21 maja) na terenie Parku Miejskiego w Zamościu odbyła się trzecia edycja imprezy organizowanej przez Międzyszkolny Klub Sportowy „Padwa” Zamość –   Festiwal  Sportu dla Rodziny.

W myśl samej nazwy festiwal skierowany był do całych rodzin (od malucha do seniora) mieszkańców naszego miasta. Oficjalnego otwarcia Festiwalu  Sportu dla Rodzin  dokonała pani dyr.Wydziału Kultury i Sportu UM Małgorzata Bzówka  Odbyło się szereg różnorodnych konkurencji: rekreacyjnych i sportowych (w tym z użyciem sprzętu wodnego), pokazy ratownictwa wodnego, slalom kajakiem między bojami, występy artystyczne min. recital muzyki country w wykonaniu pana dr.Janusza Skwarka z PWSZ w Zamościu, występy zamojskich zespołów młodzieżowych z MDK, szachy, turniej siatkówki plażowej oraz inne. Na najmłodszych uczestników festiwalu czekały „kolorowe dmuchańce” (zjeżdżalnie, basen z piłeczkami, itp.) a za udział w konkursach uczestnicy otrzymali puchary i upominki.

Dodatkową atrakcją festynu była możliwość nieodpłatnych przejażdżek kajakiem po akwenie Parku Miejskiego. Wszystkie atrakcje w ramach imprezy były bezpłatne.
Prowadzenie imprezy Piotr Orzechoeski

Organizator; Międzyszkolny Klub Sportowy „Padwa” Zamość 
Zadanie współfinansowane jest ze środków otrzymanych od Ministerstwa Sportu i Turystyki, Województwa Lubelskiego oraz Miasta Zamość.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.