„Festiwal Sportu dla Rodziny” z Międzyszkolnym Klubem Sportowym „Padwa”

W  niedzielę (4 września) na terenie Parku Miejskiego w Zamościu Międzyszkolny Klub Sportowy „Padwa” w Zamościu zaprosił do wzięcia udziału w imprezie pn. „Festiwal Sportu dla Rodziny”

Festiwal Sportu dla Rodziny organizowany był przez MKS Padwa już po raz drugi. W wydarzeniu mógł uczestniczyć każdy mieszkaniec naszego miasta (od malucha do seniora). Szczególnie zaproszenie skierowane było do wspólnej zabawy przez całe rodziny.

W programie imprezy odbywały się zabawy zręcznościowe dla dorosłych i dzieci, pokazy ratownictwa wodnego, występy taneczne i muzyczne zamojskich zespołów młodzieżowych, szachy oraz turniej siatkówki plażowej. Na najmłodszych uczestników festiwalu czekały: zjeżdżalnie, basen z piłeczkami, trampolina, malowanie buziek a także drobne upominki za udział w konkursach.
W trakcie trwania imprezy organizator zapewnili możliwość bezpłatnych przejażdżek kajakiem po akwenie parku. Dodatkowo chętne osoby mogły skorzystać z porad dietetyka oraz fizjoterapeuty. Zwycięzcy poszczególnych konkursów sportowych otrzymali nagrody rzeczowe. Wydarzeniu towarzyszyła loteria fantowa.

Prowadzenie Pikniku Piotr Orzechowski

Zadanie współfinansowane jest ze środków otrzymanych od Miasta Zamość, Województwa Lubelskiego oraz Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Fotorelacja Janek Cios

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.