Dzień Otwarty Szkoły w Zespole Szkól Ponadgimnazjalnych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Dzieci Zamojszczyzny w Zamościu ,, Budowlanka” – 20.03.2015

DZIEŃ OTWARTY SZKOŁY w Zespole Szkól Ponadgimnazjalnych Nr 4 z Oddziałami Integracyjnymi im. Dzieci Zamojszczyzny w Zamościu.

20 marca w ZSP Nr 4 odbył się Dzień Otwarty Szkoły, którego celem było zaprezentowanie oferty edukacyjnej dla gimnazjalistów na nadchodzący rok szkolny 2015/1016. Młodzież mogła obejrzeć:
– pokazy fizyczne, chemiczne, gastronomiczne, fryzjerskie, kosmetyczne oraz geodezyjne;
– występy artystyczne w wykonaniu uczniów szkoły;
– wziąć udział w loterii fantowej.
W sali gimnastycznej zostały przygotowane stoiska prezentujące zawody, w których kształci szkoła, takie jak: kucharz, fryzjer, technik geodeta, technik budownictwa, technik informatyk, technik drogownictwa, technik technologii żywności i in. Swoimi osiągnięciami pochwalili się także nasi uczniowie z klas integracyjnych.

Gimnazjaliści mogli też zapoznać się z realizowanym przez szkołę projektem Erasmus +, dotyczącym praktyk zagranicznych w Niemczech i Hiszpanii.

W chwili przerwy młodzież mogła zaobserwować zjawisko astronomiczne jakie dzisiaj pokazało się na niebie a mianowicie zaćmienie słońca w naszej szerokości geograficznej w 60-70 %

Szkołę odwiedziło około 300 gimnazjalistów z całego powiatu, którzy mogli porozmawiać z nauczycielami i uczniami oraz zwiedzić całą szkołę.
Szkołę odwiedził Dyrektor Wydziału Edukacji i Sportu p. Jerzy Michalski.

Materiał:  ZSP Nr 4

Fotorelacja: Janek Cios

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *