Dni Kultury Studenckiej w PWSZ w Zamościu

Tegoroczne Dni Kultury Studenckiej PWSZ w Zamościu odbywają się w dniach 5–8 maja. Na każdy dzień przygotowano różne  atrakcje, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

5 maja o godz. 10.30 na placu przed budynkiem PWSZ przy ul. Zamoyskiego 64.  Rektor – prof. dr hab. Waldemar Martyn  przekazał studentom symboliczną władzę nad uczelnią. Oprócz stałych konkurencji juwenaliowych w tym roku pojawiły się też nowości. Na zamojskiej uczelni jest dużo pięknych kobiet, ale nie brakuje też przystojnych mężczyzn. Właśnie we wtorek odbyły się wybory Mistera PWSZ w Zamościu

I miejsce zdobył  –   NORBERT KOWALCZUK
VICEMISTER  –     MARCIN BUCZAK
MISTER PUBLICZNOŚCI  –    ANDRII JANKOVYCH

Tego samego dnia czeka nas kolejna nowość. Będzie można zmierzyć się w konkursie „Co wiesz o PWSZ?”. Na zakończenie pierwszego dnia juwenaliów odbędzie się piknik studencki.

W środę 6 maja o godz. 10.00 na placu przed uczelnią przy ul. Zamoyskiego po raz kolejny zostanie wybrana najpiękniejsza studentka w konkursie MISS PWSZ w Zamościu.
7 maja
o godz. 9.00 studenci zapraszają na OSiR, gdzie odbędzie się Dzień Sportu, organizowany przez KU AZS PWSZ Zamość. Ostatniego dnia Dni Kultury Studenckiej odbędzie się koncert juwenaliowy na Rynku Wielkim. Start 8 maja o godz. 18.00. Na scenie zaprezentują się utalentowani studenci PWSZ oraz zespoły disco polo. Na zamojskiej starówce wystąpia  MeGustar, Piękni i Młodzi  i  na zakończenie  wystąpi zespół MIG

Fotorelacja: Janek Cios

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.